Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 190,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Są akcesoria rowerowe, bez których, choć można się obejść, stanowią przydatny element wyposażenia. Do takich można zaliczyć liczniki rowerowe przewodowe. Są to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które idealnie sprawdzą się w codziennej aktywności, jak i podczas regularnych treningów. Licznik rowerowy przewodowy będzie także pomocny rowerzystom traktującym sport jako formę odchudzania. W ofercie sklepu rowerzysta.pl znajdziecie modele najwyższej jakości, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania.

Dla sportowców zawodowców, ale i amatorów – wybierzcie najlepszy dla siebie licznik rowerowy przewodowy

Jazda na rowerze jest przyjemna i bardzo dobrze wpływa na zdrowie fizyczne. Wszystkim, którzy na bieżąco chcą sprawdzać swoją kondycję, a także tym, których interesują ich własne postępy, polecamy liczniki rowerowe przewodowe. Zastosowanie licznika rowerowego ma swoje uzasadnienie także, jeśli walczymy o wymarzoną wagę. Wszak dzięki temu urządzeniu można na bieżąco sprawdzać rezultaty swoich treningów, w tym np. spalone kalorie.

Licznik rowerowy przewodowy jest bardzo łatwy w montażu i tak naprawdę zainstalowanie go trwa tylko chwilę. W tym przypadku czujniki z wyświetlaczem łączy się za pomocą przewodu.

Dlaczego warto zdecydować się na licznik rowerowy przewodowy?

Wbrew pozorom urządzenie, jakim jest licznik przewodowy, jest także zaawansowane technologicznie. Oczywiście ilość funkcji zależy od danego modelu. W standardowych modelach stosuje się choćby pomiar aktualnej prędkości, dystansu, czy to codziennego, czy całkowitego, a także średniej prędkości. Można też wybrać liczniki, które dodatkowo mierzą ilość spalonych kalorii czy pokazują aktualną temperaturę otoczenia. Możliwości jest zatem sporo. Tak naprawdę zalet tego typu licznika jest naprawdę wiele, bo podczas jazdy nie występują żadne zakłócenia, nawet podczas jazdy pod mostem czy słupami wysokiego napięcia. Można nawet jeździć w większej grupie, bez obaw o niemiarodajny pomiar. Do tego cena jest bardzo korzystna. To nadal nie koniec zalet. Licznik rowerowy przewodowy jest także bardzo wygodny w użytkowaniu, choćby za sprawą tego, że nie trzeba wymieniać baterii w czujniku, bo ich zwyczajnie nie posiada. Każdy wie, że baterie często rozładowują się w najmniej odpowiednim momencie, a do tego chyba każdemu zdarzyło się nie wymienić ich na czas.

Więcej
Mniej
0zł