Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 42,00 zł - 159,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Są akcesoria rowerowe, które wydają się niezbędne. Do takich można zaliczyć liczniki rowerowe przewodowe. Są to niezwykle funkcjonalne urządzenia, które idealnie sprawdzają się zarówno dla miłośników codziennych aktywności, jak i tych traktujących sport jako formę odchudzania. W ofercie sklepu rowerzysta.pl znajdziecie modele najwyższej jakości, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania. 

Dla sportowców zawodowców, ale i amatorów – wybierzcie najlepsze liczniki rowerowe przewodowe

Jazda na rowerze jest przyjemna, ale bardzo dobrze wpływa także na zdrowie fizyczne. Wszystkim, którzy na bieżąco chcą sprawdzać swoją kondycję, a także tym, których interesują ich własne postępy, polecamy liczniki rowerowe przewodowe. Są też dobrym wyborem dla osób, które walczą o wymarzoną wagę, wszak dzięki nim można na bieżąco sprawdzać rezultaty swoich treningów. Takie urządzenie jest bardzo łatwe w montażu i tak naprawdę zainstalowanie go trwa tylko chwilę. W tym przypadku czujniki z wyświetlaczem łączy się za pomocą przewodu.

Dlaczego warto zdecydować się na liczniki rowerowe przewodowe?

Wbrew pozorom urządzenie, jakim jest licznik przewodowy, jest także zaawansowane technologicznie, oczywiście ilość funkcji zależy od danego modelu. Jednak w tych standardowych stosuje się choćby pomiar aktualnej prędkości, dystansu, czy to codziennego, czy całkowitego, a także średniej prędkości. Można też wybrać modele, które dodatkowo mierzą ilość spalonych kalorii. A więc możliwości jest sporo.  Tak naprawdę zalet tego typu licznika jest naprawdę wiele, bo podczas jazdy nie występują  żadne zakłócenia, nawet podczas jazdy pod mostem czy słupami wysokiego napięcia. Można nawet jeździć w większej grupie, bez obaw o nie miarodajny pomiar. Do tego cena jest bardzo korzystna. Ale to nadal nie koniec zalet, bo liczniki rowerowe przewodowe są także bardzo wygodne w użytkowaniu, choćby za sprawą tego, że nie trzeba wymieniać baterii, bo ich zwyczajnie nie posiadają. A każdy wie, że baterie często rozładowują się w najmniej odpowiednim momencie,  a do tego chyba każdemu zdarzyło się nie wymienić ich na czas.

Więcej
Mniej
0zł