Filtruj według

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 255,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

AXA

AXA - marka z tradycjami

Firma AXA może poszczycić się długą i bogatą historią, która sięga 1902 roku. Początki działalności marki opierały się na produkcji i sprzedaży okuć. Dwadzieścia lat później wprowadzono do oferty zapięcie pierścieniowe do rowerów. Oznaczało to początek produkcji całej gamy komponentów rowerowych, z których marka słynie po dziś. Dział zajmujący się produkcją tychże akcesoriów zyskał nazwę Axa Bike Security. Stanowi ona obecnie drugą podstawową działalność firmy.

Axa jest nierozerwalnie związana z kulturą rowerową od ponad 100 lat. Dlatego wie, dokładnie czego potrzebują rowerzyści, aby bezpiecznie i pewnie ruszyć w drogę. Produkty tej marki optymalnie chronią rowerzystę, jak i sam rower.

Asortyment produktów Axa Bike Security obejmuje zamki rowerowe, produkty oświetleniowe oraz osłony łańcucha. Axa Stenman posiada zakłady produkcyjne w Holandii, Francji i Polsce. Biura sprzedaży znajdują się w Holandii, Niemczech, Francji i Polsce.

zapięcia rowerowe

W świadomości wielu cyklistów marka AXA zasłynęła jako producent solidnych, estetycznie wykonanych zapięć rowerowych. W rzeczy samej, zamki tej marki należą do jednych z najlepszych na rynku. Pod logo AXA znajdziemy zapięcia do każdego typu roweru, a nawet motoru. Oprócz dobrze znanych zamków linkowych, łańcuchów i U-locków, AXA oferuje również zamki składane, które są mocne i łatwe do przenoszenia. Oryginalnym rozwiązaniem jest zamek pierścieniowy, zwany też szczękowym lub potocznie — podkową. To najwyższej jakości blokada tylnego koła z dodatkowym otworem do zintegrowania linki lub łańcucha AXA. Zapięcia tego typu stosowane są w większości rowerów holenderskich. Można też zamontować je w rowerach posiadających specjalny otwór na tylnym widelcu lub w każdym innym rowerze za pomocą adapterów AXA Flex.

AXA sklasyfikowała swoje zamki według poziomów bezpieczeństwa: podstawowy, średni, wysoki. Poziom 1 oznacza najlżejszą linkę zabezpieczającą, a poziom 25 najmocniejszą blokadę łańcuchową, za pomocą której można również zabezpieczyć motorowery, skutery i motocykle.

Poza własną skalą bezpieczeństwa zapięcia AXA posiadają szereg certyfikatów tj. Sold Secure Gold, SBSC, Varefakta, FA i ART 2 star.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł