Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 63,00 zł - 1 520,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Aktywny styl życia jest bardzo ważny i niezbędny dla zachowania zdrowia i kondycji. Uprawiając daną dyscyplinę sportu, warto monitorować swoją aktywność. Podczas jazdy na rowerze doskonałym urządzeniem wspomagającym jest licznik. Dla rowerzystów i to zarówno amatorów, jak i pół zawodowców polecamy liczniki rowerowe bezprzewodowe. Są one maksymalnie funkcjonalne, wygodne w użyciu, a w ofercie sklepu rowerzysta.pl możecie znaleźć takie, które mają ciekawą estetykę. Będą więc dodatkową dekoracją jednośladu.

Prosty czy bardziej zaawansowany – jaki licznik rowerowy bezprzewodowy wybrać?

Bezprzewodowy licznik rowerowy dedykowany jest dla osób, które chcą monitorować swoją aktywność. Niezależnie od tego, czy chcą sprawdzać swoje postępy, czy też zależy im na kontrolowaniu spalonych kalorii, w każdym przypadku takie urządzenia świetnie się sprawdzą. Warto zastanowić się, na jakim modelu nam zależy. Możecie wybrać taki z podstawowymi funkcjami, a więc dokonujący pomiaru prędkości, dystansu i czasu jazdy. Można też postawić na bardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, czyli takie, które poza podstawowymi funkcjami, porównuje też prędkość aktualną i średnią, kalkuluje redukcję CO2 czy monitoruje ilość spalonych kalorii. Do tego może jeszcze mierzyć temperaturę otoczenia. Co ciekawe, dostępne są też liczniki, które mogą być zaprogramowane dla dwóch rowerów.

licznik bezprzewodowy do roweru — zalety

Niezaprzeczalną zaletą bezprzewodowego licznika rowerowego jest brak kabla pomiędzy wyświetlaczem a czujnikiem. Sprawia to, że zachowujemy schludny wygląd roweru. Nie musimy też się martwić o prawidłowe ułożenie przewodu czy też jego uszkodzenie podczas jazdy w trudnym terenie. 

komunikacja ze smartfonem-licznik rowerowy bluetooth

Warto też zastanowić się nad wyborem modelu, który jest kompatybilny ze smartfonem, przy użyciu NFC, bluetooth czy ANT+. Oczywiście trzeba zainstalować właściwą aplikację, a potem można cieszyć się z szeregu dodatkowych funkcji, choćby w postaci przesyłania danych i zapamiętywania ich. Poza licznymi zaletami dotyczącymi funkcjonalności, liczniki mają też ciekawą estetykę. Można wybrać prosty i klasyczny model, ale i taki z kolorowym obramowaniem. Dzięki temu można dopasować go do estetyki swojego roweru. Łatwy montaż to kolejna zaleta, ponieważ można wybrać choćby ten na opasce, albo z systemem click. Precyzyjne wykonanie i wysoka trwałość, a także odporność na wilgoć gwarantują, że znalezienie najlepszego modelu w tym sklepie internetowym nie jest trudne.

licznik rowerowy bezprzewodowy z GPS

W ostatnim czasie liczniki rowerowe zyskały jeszcze jedną, ważną funkcjonalność. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, takie liczniki są w stanie dokładnie rejestrować przebytą trasę. W odpowiedniej aplikacji będziemy w stanie zapoznać się na mapie gdzie dokładnie byliśmy, Będziemy mieli też wgląd do wszelkich pomiarów jak: prędkość, dystans, czas jazdy, pokonane wzniesienia, szacowana średnia moc pedałowania, wydajność energetyczna. Jednak największą zaletą liczników z GPS wydaje się możliwość nawigacji. Będziemy mogli na bieżąco śledzić ścieżkę naszego przejazdu, z wyprzedzeniem otrzymując informację o zakrętach i rozjazdach oraz w jakim kierunku zmierzamy. Po zakończeniu jazdy urządzenie może nawet skierować nas z powrotem do miejsca startu.

Więcej
Mniej
0zł