Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 63,00 zł - 1 519,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Aktywny styl życia jest bardzo ważny i niezbędny dla zachowania zdrowia i kondycji. Jednak codziennie warto monitorować swoją aktywność. Doskonałym urządzeniem wspomagającym jest licznik. Dla rowerzystów i to zarówno amatorów, jak i pół zawodowców polecamy liczniki rowerowe bezprzewodowe. Są one maksymalnie funkcjonalne, wygodne w użyciu, a w ofercie sklepu rowerzysta.pl możecie znaleźć takie, które mają ciekawą estetykę, a więc są dodatkową dekoracją jednośladu. 

Prosty czy bardziej zaawansowany – jaki licznik rowerowy wybrać?

Liczniki rowerowe bezprzewodowe dedykowane są dla osób, które chcą monitorować swoją aktywność. Niezależnie od tego czy chcą sprawdzać swoje postępy, czy też zależy im na sprawdzeniu ile spaliły kalorii, w każdym przypadku takie urządzenia świetnie się sprawdzą. Ale warto zastanowić się, na jakim modelu Wam zależy. Możecie wybrać taki z podstawowymi funkcjami, a więc  dokonujący pomiaru prędkości, ale i obliczający dystans czy czas jazdy. Ale można też postawić na bardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, czyli takie, które poza podstawowymi funkcjami, porównuje też prędkość aktualną i średnią, ale i kalkuluje redukcję CO2 czy monitoruje ilość spalonych kalorii. Do tego może jeszcze mierzyć temperaturę. Co ciekawe, dostępne są też liczniki, które mogą być zaprogramowane dla dwóch rowerów.

Komunikacja ze smartfonem, czyli idealna funkcja dla miłośników technologii

Warto też zastanowić się nad wyborem modelu, który jest kompatybilny ze smartfonem, przy użyciu NFC. Oczywiście trzeba zainstalować właściwą aplikację, a potem można cieszyć się z szeregu dodatkowych funkcji, choćby w postaci przesyłania danych i zapamiętywania ich. Ale poza licznymi zaletami dotyczącymi funkcjonalności, liczniki mają też ciekawą estetykę. Można wybrać prosty i klasyczny model, ale i taki z kolorowym obramowaniem. Dzięki temu można dopasować go do estetyki swojego roweru. Łatwy montaż to kolejna zaleta, ponieważ można wybrać choćby ten na opasce, albo z systemem click. Precyzyjne wykonanie i wysoka trwałość, a także odporność na wilgoć gwarantują, że znalezienie najlepszego modelu w tym sklepie internetowym nie jest trudne.

Więcej
Mniej
0zł