Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

KELLYS

Marka Kellys jest doskonale znana na rynku rowerów i akcesoriów rowerowych w całej Europie. Jest częścią amerykańskiej grupy Cycle Source Group, która posiada siedzibę w Nowym Jorku. Firma funkcjonuje od 1991 roku, choć dopiero od 1994 roku zaczęła sprzedawać rowery pod własną nazwą. Ideą marki jest racjonalna rozbudowa swojej potęgi rynkowej, przy rozważnym analizowaniu rynku. Firma Kellys specjalizuje się w rowerach hardtail MTB, rowerach trekkingowych, miejskich i dziecięcych. Skupia się głównie na produkcji rowerów przeznaczonych dla amatorów oraz zaawansowanych cyklistów co zapewnia jej szerokie grono odbiorców. Każdego roku sprzedaje ponad 50 tys. rowerów w Europie.

historia marki

Wszystko zaczęło się na Słowacji w 1991 roku, kiedy założyciele Kellys, dwaj młodzi bracia - Peter i Brano Divinec, spędzali niezliczone godziny jeżdżąc na rowerach po pięknych słowackich górach. Przemierzając niekończące się dzikie szlaki, zaznali smak prawdziwej wolności i niezależności - coś, czego pragnie każdy człowiek, każda żywa istota od urodzenia. Wiedzieli już, że rower daje im taką możliwość.

Założyciele Kellys zrozumieli, że rower jest ważnym elementem ich życia i bez niego nie mogliby czuć się spełnieni. Chcieli podzielić się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi, aby poczuli się tak samo. Chcieli dać innym to, na czym znają się najlepiej – rower.

Projektowanie i produkcja roweru to nie tylko łączenie elementów mechanicznych. To coś więcej. Liczy się cel, w jakim powstał rower, ponieważ ma on do spełnienia wyjątkową misję w życiu każdego człowieka. Ta misja nadaje sens istnienia każdemu rowerowi Kellys.

– Peter Divinec

Firma zaczynała od skromnej wypożyczalni rowerów, ale bracia Divinec od samego początku mieli pomysł na produkcję rowerów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji jej założycieli Kellys rozwija się od tego czasu. Od początku wystarczyły dwa lata, aby osiągnąć obroty w wysokości 30 tysięcy sprzedanych rowerów. Obecnie Kellys eksportuje rowery do ponad 35 krakjów na całym świecie i staje się rozpoznawalną marką rowerową.

logo Kellys

Logo Kellys oznacza fundamenty marki, historię i dziedzictwo. To także symbol czegoś nowego, nowych doświadczeń, początku nowej drogi życia. Styl życia Kelly\'ego. Logo Kellys wyraża dynamikę i ruch – coś, co jest istotnym elementem każdego roweru Kellys.

struktura logo:

1. KOŁO - koło, ruch, dynamika

2. "K" - fragment "K" jako kręta droga

3. LOGO - ruch dla nowych doświadczeń

logo kellys Kellys
Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł