Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 199,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

W szerokim asortymencie sklepu internetowego Rowerzysta.pl odnajdziesz między innymi markowe zabezpieczenia U-lock. Przekonaj się, czym jest wspomniany produkt, czy warto postawić na niego, czy na jedną z alternatyw, od czego zależy cena takiej blokady, na jakich producentów stawiamy oraz dlaczego warto zaufać właśnie naszej ofercie. 

Czym jest zapięcie U-lock?

Zabezpieczenie U-lock to rodzaj zamka, który jest powszechnie stosowany do zabezpieczania rowerów. Ma on kształt litery U. To właśnie z tego powodu nazwa zabezpieczenia brzmi właśnie “U-lock”. Zapięcie U-lock jest zwykle wykonane ze stali hartowanej, co czyni go wyjątkowo odpornym na próby przecięcia, zgięcia bądź też złamania. 

Opisywane rozwiązania są cenione zwłaszcza przez tych rowerzystów, którzy zostawiają swoje jednoślady w obszarach o wysokim ryzyku kradzieży. Blokada do roweru U-lock gwarantuje bowiem większą ochronę niż wiele innych rodzajów zamków rowerowych. Podstawowym sposobem korzystania z tego rozwiązania jest przeprowadzenie zabezpieczenia przez ramę roweru oraz koło, a następnie przypięcie go do stałego i nieprzenośnego obiektu. Przykładem może być stojak na rowery. Sposób, w jaki blokada rowerowa U-lock zostanie przypięta zależy jednak w dużej mierze od typu pojazdu oraz od miejsca, do którego chcesz przymocować jednoślad. 

Blokada do roweru U-lock czy inna?

Wiele osób może zadawać pytanie, czy na pewno zapięcie do roweru U-lock jest najlepszym rozwiązaniem. Najlepszy wybór zabezpieczenia zależy przecież od wielu czynników, takich jak wartość roweru oraz miejsce, w którym pozostawiasz jednoślad. 

Zabezpieczenie rowerowe U-lock jest jednak solidne i zawsze zniechęca złodzieja do próby dokonania kradzieży. Niektórym osobom co prawda przeszkadza stosunkowo duża waga oraz rozmiar zabezpieczenia w kształcie litery U, jednak spokojnie można przewozić to akcesorium przyczepione do roweru. W sytuacji jednak, gdy interesuje Cię inny wariant blokady i nie chcesz, aby zapięcie rowerowe U-lock chroniło Twój jednoślad, wybierz rozwiązania, takie jak na przykład:

  • linki zabezpieczające,
  • łańcuchy rowerowe,
  • składane zabezpieczenia rowerowe.

Pamiętaj jednak o tym, że zdaniem ekspertów to właśnie zabezpieczenie roweru U-lock jest jedną z najskuteczniejszych opcji. 

U-lock do roweru — cena

W sytuacji, gdy zdecydujesz się na opisywaną blokadę, rower będzie naprawdę skutecznie chroniony. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest jego atrakcyjna cena. W naszej ofercie masz bowiem możliwość zakupienia zabezpieczenia U-lock do roweru, płacąc relatywnie niewielką kwotę, patrząc na to, jak wysoki poziom ochrony sobie zapewniasz. Pamiętaj o tym, że U-lock rowerowy występuje u nas w wielu wariantach, a poszczególne modele produktów mogą różnić się od siebie ceną między innymi ze względu na renomę producenta. Najlepszym rozwiązaniem będzie zatem, jeśli przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej określisz, jakiej dokładnie wysokości jest Twój budżet. 

Zapięcia rowerowe U-lock — producenci

Zapięcie U-lock z naszej oferty to zawsze produkt sygnowany logiem uznanego w branży rowerowej producenta. W związku z tym zaopatrzysz się u nas w zabezpieczenia sygnowane logami firm, takich jak między innymi AXA oraz Onguard. Wspomniane przedsiębiorstwa od długiego czasu znane są z tego, że wytwarzają wysokiej klasy zabezpieczenia rowerowe. 

U-lock — dlaczego nasza oferta? 

Warto postawić na naszą ofertę przede wszystkim ze względu na niezawodność oferowanych zabezpieczeń. Zapięcie do roweru U-lock sygnowane logiem AXA lub Onguard gwarantuje Ci maksymalną ochronę. Warto zdecydować się na produkty tej klasy w sytuacji, gdy dysponujesz jednośladem za niemałe pieniądze.

Drugim powodem, dla którego warto wybrać właśnie nas, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa naszych pracowników. W sytuacji więc, gdy interesuje Cię zakup zapięć rowerowych U-lock i zastanawiasz się, na który wariant postawić, śmiało skonsultuj się z nami. Udzielimy Ci wtedy szczegółowych informacji oraz wskażemy najlepsze możliwe zakupowe warianty. W przypadku, gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, zatrudnieni u nas doradcy chętnie je rozwieją. Dzięki temu inwestując w rozwiązanie U-lock, rower, którym jeździsz będzie całkowicie bezpieczny. 


Pamiętaj także o błyskawicznie realizowanej wysyłce produktów. Nie musisz zatem czekać na zamówione przez Ciebie produkty. Po zamówieniu zabezpieczeń rowerowych U-lock minie zaledwie jeden lub dwa dni i będziesz mógł cieszyć się pełną ochroną swojego jednośladu. Nie czekaj zatem dłużej, w razie pytań skontaktuj się z nami lub od razu zamów najlepsze zapięcie do roweru!

Więcej
Mniej
0zł