Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 116,00 zł - 199,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Niezależnie czy zostawiacie swój rower w centrum miasta, czy w bardziej odludnym miejscu powinniście pamiętać o jego ochronie przed kradzieżą. Przy wyborze należy kierować się trwałością zabezpieczenia i odpornością na uszkodzenia czy przecięcia. Rekomendujemy zapięcia U-lock, które dostępne są w sklepie rowerzysta.pl.  

Dlaczego warto postawić na zapięcia U-lock?

Zabezpieczenia w postaci zapięć U-lock uznawane są za bardzo trwałe i stanowią skuteczną barierę przed kradzieżą. Sama ich konstrukcja i forma jest w stanie zniechęcić złodzieja, a przez to ustrzec Was przed kradzieżą roweru. Pałąk i mocna konstrukcja sprawiają, że naprawdę trudno jest uszkodzić taki zamek, ale pod warunkiem, że postawicie na modele wykonane z mocnych i bardzo trwałych materiałów, które trudno będzie przeciąć nawet sekatorem, nie wspominając już o nożykach. Warto zauważyć, że taka forma ochrony sprawdzi się nawet jeżeli zostawiacie swój rower na kilka, czy kilkanaście godzin bez opieki, choćby będąc w pracy. Oczywiście takie zabezpieczenia są stosunkowo ciężkie, ale też solidne. Jeżeli nie macie pomysłu, gdzie je zawiesić podczas jazdy, to polecamy Wam umieszczenie ich wokół siodła rowerowego.

Zwróć uwagę na materiał i dowiedz się jaki model będzie dla Ciebie idealny

Dobre zapięcia U-lock powinny mieć mocny zamek. Tutaj możecie postawić na modele zamykane na klucz, albo też na szyfr. Wybór uzależniony jest od Waszych preferencji i trzeba przyznać, że oba rozwiązania są skuteczne. Oczywiście bardzo ważny jest też materiał, z jakiego takie zabezpieczenie zostało wykonane. Możecie postawić na model z mocnym i grubym jarzmem z hartowanej stali i podwójnym blokowaniem w korpusie zamka. Takie rozwiązanie jest rekomendowane nawet przez policję. Obustronne zaryglowanie także istotnie zwiększa bezpieczeństwo. Można wybrać jeszcze mocniejsze zabezpieczenie, które sprawdzi się nawet w miejscach zaciemnionych, gdzie ryzyko kradzieży jest duże, a więc zamki pancerne. Zostały one wykonane zgodnie z opatentowaną technologią ABUS Power Cell.  

Więcej
Mniej
0zł