Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 236,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rowerowa wycieczka może być przyjemna, ale nie zawsze chce się wozić swój bagaż na plecach czy też zamocowany na bagażniku. Czasem wszystkiego jest na tyle dużo, że potrzebny jest montaż i z przodu i z tyłu. W takim wypadku warto zainwestować w torby rowerowe na kierownicę. Takie akcesoria przydadzą się także w czasie codziennych wycieczek po trasach rowerowych, gdyż mają wiele przydatnych funkcji.   

Dobierz odpowiednią pojemność, a także wybierz model nieprzemakalny

Jako miłośnik jazdy na rowerze wiesz, że aura może zmienić się w najmniej spodziewanym momencie. Z tego względu warto inwestować w torby rowerowe na kierownicę wykonane z nieprzemakalnych tworzyw, a także wyposażone w pokrowce przeciwdeszczowe. Najbardziej istotnym parametrem jest oczywiście pojemność. Na wymagające trasy rekomendujemy model o pojemności 9 litrów, na te mniej wymagające sprawdzi się torba 5-litrowa, która będzie odpowiednim wyborem nawet na hulajnogę.  Ważna jest ilość komór, a także zamków, zatem i pod tym względem trzeba dopasować to akcesorium do swoich potrzeb. Musi być miejsce na apteczkę, ubrania na zmianę, prowiant, a niejednokrotnie również narzędzia potrzebne do szybkiej naprawy roweru, takie jak choćby skuwacz do łańcucha, łaty rowerowe czy klej. 

Przydatne elementy, w które może być wyposażona torba rowerowa 

Główną funkcją toreb rowerowych na kierownicę jest zapewnienie miejsca do przechowywania bardziej i mniej potrzebnych rzeczy. Jednak takie akcesoria mogą mieć dodatkowe, przydatne elementy. Jednym z nich jest wyjście na słuchawki albo ładowarkę. Oczywiście przydaje się, to gdy kable są odpowiednio długie, a ponadto posiada się dodatkowo zamontowany uchwyt na smartfona. Zaskakującym elementem wyposażenia torby może być także lampka LED. Oświetlenia w ciemnościach nigdy za wiele, zatem jeżeli zamierzasz jeździć także po zmroku, to taki model może Ci się przydać. Ciekawym elementem może być także przezroczysta kieszeń na mapę, czyli niezbędnik surwiwalowców, którzy są tradycjonalistami i nie korzystają z GPS w telefonie bądź słusznie przewidują, że nie wszędzie znajdą zasięg.              

Więcej
Mniej
0zł