0zł

Ecobike

Jazda na rowerze jest przyjemnością, którą warto się cieszyć. Polecamy zatem wybór odpowiedniego jednośladu. Jeśli Twoja kondycja pozostawia wiele do życzenia bądź też chcesz zmniejszyć wysiłek na podjazdach czy żyć w stylu eko i zrezygnować z samochodu, to koniecznie wejdź w świat rowerów elektrycznych Ecobike, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu.  

Ecobike to styl życia 

Firma Ecobike już od ponad 13 lat projektuje rowery elektryczne. Wszystkie zachwycają estetyką, wysokiej jakości materiałami, dobrymi komponentami, wytrzymałymi bateriami, a do tego jeszcze wydajnymi silnikami. Ecobike oferuje coś więcej niż tylko rowery, gdyż promuje styl życia eco, który wpisuje się w filozofię firmy. Marka zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Co ważne, profesjonalne podejście do klientów, ciągłe udoskonalanie swoich jednośladów oraz stawianie na ekologię sprawiają, że producent zdobywa coraz większe grono odbiorców, którzy doceniają niezawodność rowerów elektrycznych. 

Składany lub miejski elektryczny – wybierz rower Ecobike dla siebie 

W naszej ofercie dostępne są zarówno modele rowerów elektrycznych składanych, jak i rowery elektryczne miejskie producenta Ecobike. Wszystkie sprawdzą się zarówno jako środek transportu do pracy, jak i  na dłuższe wycieczki rowerowe. Zaletą roweru składanego jest na pewno jego kompaktowy rozmiar oraz fakt, że można go złożyć. Zatem przechowywanie go nawet w niewielkim mieszkaniu nie jest problemem, gdyż zmieści się w szafie czy kącie przedpokoju. Ponadto, taki rower zajmie niewiele miejsca w komunikacji miejskiej. Zatem jest praktycznym wyborem np. dla mieszkańca dużego miasta często korzystającego z publicznego transportu. Warto także zdecydować się na rower elektryczny miejski, który został wyposażony w ekran LCD. Rower może rozpędzić się do 25 km/h, zatem osiąga maksymalną dopuszczalną prędkość. Dzięki technologii smart BMS jednoślad ma jeszcze lepszą wydajność, gdyż bateria wytrzymuje dłużej na jednym ładowaniu. Kompletne oświetlenie rowerowe, amortyzowany widelec, błotniki oraz wygodne siodełko zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale i maksymalny komfort jazdy.  

Więcej
Mniej