Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 44,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rower to pojazd, który towarzyszy nam od najmłodszych lat. Kilkuletnie dzieci najczęściej rozpoczynają swoją przygodę z modelami biegowymi, aby wraz z upływem czasu przesiąść się na pojazdy wyposażone w pedały. Rowerki dedykowane najmłodszym, dokładnie tak jak większe jednoślady, wyposażone są w pompowane opony. Aby można było jednak zadbać o odpowiednią ilość powietrza w ogumieniu, istotna jest dętka rowerowa. Tego typu element pełni niezwykle ważną funkcję, a jego odpowiedni dobór to podstawa. W rowerzysta.pl znajduje się zarówno dętka 10 cali, jak i również wiele innych popularnych modeli. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni produkt do rowerka swojej pociechy.

Popularna dętka 12 cali

Aktywne maluchy niezwykle chętnie sięgają po rowerki. To nie tylko sposób na odpowiednią ilość ruchu w ciągu dnia, ale także większy komfort podczas spaceru, możliwość szybkiego poruszania się i odkrywania nowych miejsc. Warto wspomnieć o tym, że jednoślady dedykowane najmłodszym to mało skomplikowane pojazdy, a komponentami, które najczęściej wymagają serwisowania, są dętki. Rowerki dziecięce z kołami o wielkości 8 lub 10 cali to modele dedykowane najmłodszym cyklistom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pojazdami typu biegówki. Z kolei jednoślady wyposażone w koła o wielkości 12 cali to rozwiązania, najczęściej stosowane jako pierwsze pojazdy z pedałami i dodatkowymi kółeczkami. Czasami może dojść do sytuacji, kiedy maluch podczas użytkowania rowerka najedzie na ostro zakończony kamień. Wówczas konieczna będzie wymiana komponentu, jakim jest dętka 12 cali. Nie trzeba się jednak tym martwić, gdyż jest to popularny model, który bez problemu można kupić. Miejsce, w którym dostępna jest dętka 12, to nasz sklep -rowerzysta.pl.

Dętka 13 cali do dziecięcego roweru

Jeżeli Twoje dziecko użytkuje jednoślad z 13- calowymi kołami, to powinieneś widzieć, że jednym z elementów, który musi się w nich znaleźć, jest dętka 13. Czasami dochodzi do sytuacji, kiedy konieczna jest jej wymiana. Pamiętaj bowiem o tym, że uszkodzenie tego elementu uniemożliwia kontynuowanie jazdy na jednośladzie. Dlatego też zadbaj o to, aby dętka 13 cali zawsze znajdowała się w Twoim domu. Dzięki temu, kiedy zmusi do tego sytuacja, bez trudu wymienisz ją w pojeździe swojej pociechy. Duży wybór tego typu modeli dostępny jest w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego. Zapraszamy.

Wysokiej jakości dętka 14 cali

Twoja pociecha porusza się na rowerze wyposażonym w 14-calowe koła? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że producent wyposażył je w bardzo istotny komponent, jakim jest dętka 14. Element ten gwarantuje oponom odpowiedni kształt, pozwala utrzymać w ich wnętrzu właściwe ciśnienie oraz zapewnia dobrą przyczepność do podłoża. Ze względu na to, że dętka 14 cali od czasu do czasu wymaga wymiany – zadbaj o to, aby posiadać dodatkową sztukę w zapasie. W razie konieczności, pozwoli Ci to na przeprowadzenie szybkiego serwisu. Dętka rowerowa 14 cali znajduje się w naszym asortymencie, więc kupisz ją od ręki. To wysokiej jakości rozwiązanie, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dętka 15 i 16 cali

Dziecięcy rowerek to zakup, który nierzadko przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Ze względu na to, jak wiele maluchów może korzystać z niego latami, warto zadbać o odpowiednią kondycję pojazdu i jego regularne serwisowanie. Jednym z komponentów, które najczęściej zużywają się w jednośladach dedykowanych najmłodszym, są dętki. Dlatego też stanowią one główny cel poszukiwań rodziców, chcących umożliwić swoim podopiecznym korzystanie z tego typu pojazdu. Wybierając jednak odpowiedni model, należy wziąć pod uwagę rozmiar kół, w jakie został wyposażony jednoślad. Do modeli z 15-calowymi kołami odpowiednia będzie dętka 15, podczas gdy 16-calowe koła powinny być wyposażone w dętki 16. Jeżeli zatem poszukujesz odpowiednich elementów do rowerka swojej pociechy – znajdziesz je u nas. W ofercie e-sklepu rowerzysta.pl dostępna jest zarówno dętka 16, jak i dętka 15 cali. Sprawdź i wybierz idealny model dla swojego dziecka.

Dętka rowerowa 18 cali i większa

Dętka rowerowa 18 cali stanowi podstawowy element dziecięcych jednośladów powstałych z myślą o najmłodszych, którzy jeszcze nie osiągnęli odpowiedniego wzrostu, aby korzystać z pojazdów wyposażonych w większe koła. Jeżeli zatem Twoja pociecha użytkuje jednoślad z 18-calowymi kołami – u nas znajdziesz idealne dla niego dętki. Proponujemy Ci także modele w większych rozmiarach. Na wirtualnych półkach rowerzysta.pl dostępna jest także dętka rowerowa 19 i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Więcej
Mniej
0zł