Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 369,00 zł - 11 999,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 30 kg

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Dla kogo

Dla kogo

Rozmiar Koła

Rozmiar Koła

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rower MTB 27,5

MTB 27,5 to złoty środek dla osób, dla których koła 26 cali są zbyt małe, a koła 29 zbyt duże. W tej kategorii zakupić możesz zatem rower MTB 27,5 w bardzo wielu wariantach. Dostępne jednoślady mieszczą się w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu z pewnością odnajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie. Skorzystaj z naszej oferty! 

Rower MTB 27,5 - historia i rozwój koła

26-calowe koła nie były w stanie sprostać wymaganiom bardziej ambitnych rowerzystów. Skutecznie zniechęcały również osoby o znacznym wzroście. W tym drugim przypadku nawet dobór większej ramy nie przynosił oczekiwanego rezultatu. Koła 29” nie pozwalały natomiast komfortowo jeździć osobom, które nie były wysokie. Także ich zwrotność w bardzo dużym stopniu odstraszała osoby, które preferują rowery z mniejszymi kołami. W ten zatem sposób jako złoty środek między rowerem 26 cali oraz 29 powstał rower 27,5. Aktualnie wiele uznanych w branży firm wypuszcza na międzynarodowy rynek jednoślady z takim rozmiarem koła. 

Rower MTB 27,5 - zalety użytkowania

Rower górski 27,5 jest jednośladem, który doskonale sprawdza się w trudnych warunkach na drodze. Został on bowiem tak zaprojektowany, aby zarówno tereny górzyste, jak i wiejskie drogi nie stanowiły żadnego problemu. Rower górski 27,5 gwarantuje łatwe pokonywanie nierówności przy zachowaniu sporej prędkości. Ze względu na to, że rowery 27,5 cala mają stosunkowo dużą powierzchnię styku opony z podłożem, nie musisz martwić się o poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Jednocześnie opisywane jednoślady są znacznie bardziej wygodne dla osób, które nie dysponują sporym wzrostem od rowerów cechujących się kołami 29 cali. 

Jakie przeznaczenie ma rower górski 27,5?

Rower 27,5 jest przeznaczony zarówno do wyścigów, jak i do treningów. W przeciwieństwie jednak do jednośladów z kołami 29 cali tego typu rowery są znacznie bardziej uniwersalne. W sytuacji zatem, gdy nie dysponujesz bardzo wysokim wzrostem, dostępne w tej kategorii rowery MTB 27,5 sprawdzają się doskonale. Ze względu na konstrukcję ramy oraz stabilność kół bez problemu będziesz mógł pokonywać nierówności, które staną na Twojej drodze. 

Rower górski 27,5 - producenci

Dostępne u nas jednoślady to produkty od marek, takich jak:

  • Romet,
  • Ghost,
  • Unibike,
  • Merida,
  • Kellys,
  • Tabou,
  • Orbea.

Romet jest jednym z największych polskich producentów rowerów. Opisywana marka nazywała się przed laty Arkus & Romet Group. Warto postawić na sygnowany logiem Romet rower górski 27,5 choćby z tego powodu, że wspomniana firma ma w stu procentach polski kapitał.

Ghost natomiast jest producentem z Niemiec. Wspomniana marka powstała w roku 1993. Aktualnie należy ona do korporacji Accell Group. Firma zatrudnia ponad 180 pracowników na całym świecie i zdobyła uznanie nie tylko w Niemczech, ale również w sporej liczbie miejsc na terenie wielu krajów. 

Rower MTB 27,5 firmy Unibike to pojazd polskiego producenta, który odpowiada zarówno za rowery napędzane siłą mięśni, jak i za pojazdy elektryczne. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1990 i aktualnie jest jednym z najważniejszych graczy pośród polskich firm odpowiedzialnych za produkcję jednośladów. 

Merida natomiast jest firmą, która jest odpowiedzialna za rower 27,5 cala w wielu wariantach. To również renomowany tajwański producent z wieloletnim stażem na branżowym rynku. Istnieje już od roku 1972 i jest znany w niemal wszystkich krajach na świecie.

Kellys to marka, która powstała na Słowacji. Jej historia sięga jeszcze 1990 roku. Rower damski MTB 27,5 oraz męski odpowiednik jest obecny w aż trzydziestu pięciu krajach na całym świecie. Nie może to nikogo dziwić, gdyż firma gwarantuje doskonałą jakość wykonania pojazdów. 

Tabou jest polskim producentem, który stale rozwija swoją kolekcję. Dzięki temu na rynku jest obecny niejeden wysokiej klasy rower 27,5 cala. To stosunkowo młoda firma zlokalizowana w Szczytnie. 

Orbea z kolei jest hiszpańskim producentem o niemal stuletniej historii. Co ciekawe, na samym początku swojego istnienia zajmowała się wytwarzaniem broni palnej. W 1930 roku doszło jednak do kompletnego przebranżowienia. Aktualnie bez problemu zakupisz u nas wysokiej klasy rower MTB 27,5.

Rowery 27,5 cala — cena

Rowery 27,5 cala dostępne w naszej ofercie mają stosunkowo atrakcyjne ceny. Taka sytuacja jest rezultatem uczciwej polityki, jaką prowadzi nasz sklep internetowy. Rower MTB 27,5 można kupić w bardzo różnych cenach, gdyż nasze jednoślady przeznaczone są dla klientów, którzy dysponują bardzo różnym budżetem. Zastanów się zatem, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na swój dwukołowy pojazd i sprawdź produkty, które mogą Cię zainteresować. Rower górski damski 27,5 naprawdę warto kupić.

Rower MTB 27.5 - dlaczego nasza oferta?

Warto postawić na nasze rowery w rozmiarze 27,5 cala przede wszystkim z tego powodu, że dysponujemy pojazdami od wyłącznie renomowanych producentów. Kolejny argument, który może Cię przekonać do dokonania zakupów właśnie u nas to stosunkowo atrakcyjne ceny. Renomowana marka i atrakcyjna cena to nie wszystko, co za nami przemawia. Trzeba pamiętać także o tym, że mamy bardzo bogaty asortyment. W roku 2023 stajemy się jednym z największych polskich sklepów internetowych w branży rowerowej. W sytuacji zatem, gdy chcesz zakupić najlepszy rower w rozmiarze MTB 27,5, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. 

Więcej
Mniej
0zł