0zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jeśli szukasz damskiego roweru MTB, który pozwoli Ci pokonać trasę z licznymi nierównościami i będzie dobrze trzymać się podłoża, a jednocześnie ograniczy odczuwanie drgań, to doskonałym wyborem będzie model z serii Romet Jolene. W naszym sklepie Rowerzysta.pl możesz nabyć go w niezwykle atrakcyjnej cenie! Nie przegap okazji!   

Romet Jolene – kobieca  geometria, która ułatwia jazdę w trudnym terenie 

W przypadku rowerów Romet z serii Jolene mamy do wyboru dwa rodzaje łączenia rury górnej z podsiodłową. Mianowicie można zdecydować się na tę połączoną pod większym lub mniejszym kątem. W pierwszym przypadku rowery ułatwią wsiadanie i zsiadanie nawet niższym kobietom. W drugim zaletą jest możliwość przyjęcia bardziej aerodynamicznej sylwetki. Elementem gwarantującym bezpieczeństwo są dobrej jakości hamulce V-brake lub tarczowe hydrauliczne. Oczywiście te pierwsze sprawdzą się, gdy wybierasz mniej wymagające leśne i górskie trasy, natomiast drugie, wtedy gdy jeździsz w różnych warunkach pogodowych, np. w deszczu, a także na trasach oznaczonych kolorem czarnym.  Ilość biegów musisz dopasować do swoich możliwości i preferencji. Większa ilość przełożeń pozwala z większą łatwością pokonywać trudniejsze wzniesienia, niezależnie od masy roweru.     

Design, który jest ponadczasowy

Z pewnością Romet Jolene wyróżnia się minimalistycznym, ponadczasowym designem. Nie ma tu nic zbędnego. Prosta naklejka z nazwą producenta na ramie, czy pasy podkreślające jej kształt, to elementy tworzące subtelny wygląd tych jednośladów. Znakomicie wyprofilowane i odpowiednio szerokie siodełko do jazdy górskiej gwarantuje pełen komfort nawet podczas jazdy na znacznych wybojach, a do tego warto zaznaczyć, że to autorski projekt producenta Romet. Co ważne, w przypadku niektórych modeli w zestawie dostępne jest wyposażenie dodatkowe, które zwiększa bezpieczeństwo, a mianowicie dzwonek i odblaski. Można zdecydować się na model z ramą białą, czarną, różową, fioletową, a nawet zieloną czy niebieską, a każda z nich jest tak samo wytrzymała i odporna na uszkodzenia.