Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3 999,00 zł - 22 490,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Dla kogo

Dla kogo

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Niewątpliwie rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularne, bowiem dodatkowe wspomaganie pomaga mniej doświadczonym rowerzystom czy tym początkującym pokonywać wzniesienia, a tym bardziej zaawansowanym pokonywać coraz dłuższe trasy. Do jazdy po nieasfaltowej drodze, np. leśnych ścieżkach rowerowych świetnie sprawdzą się rowery elektryczne trekkingowe, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu rowerowego Rowerzysta.pl w przystępnych, jak na ten typ rowerów, cenach. Możesz też skorzystać z płatności ratalnej, by spełnić swoje marzenia o rowerze elektrycznym.   

Rowery elektryczne trekkingowe – poznaj wszystkie istotne parametry 

Na pewno, jeśli decydujesz się na rower elektryczny trekkingowy, to bardzo ważny jest dla Ciebie element wspomagania. Musisz wiedzieć, że to, gdzie został zamontowany silnik wpływa na wagę roweru. Nieco mniejszą mają te jednoślady w przypadku, których został on umieszczony centralnie. Dlatego wybierając rowery elektryczne trekkingowe, z którymi będzie konieczność wchodzić na wyższe piętra w budynku bez windy, warto zwrócić na to uwagę. Moc silnika i pojemność baterii, a także jej jakość mają istotne znaczenie. Musisz zwrócić uwagę ile cykli ładowań i rozładowań wytrzymuje bateria według producenta. Wartość ta powinna wynosić 1000, jeśli nie chcesz szybko wymieniać komponentów. Ważne jest to ile maksymalnie możesz przejechać kilometrów na naładowanej baterii. Modele klasy ekonomicznej pozwolą Ci przejechać około 30 km, natomiast jeśli zdecydujesz się na te z wyższej półki to osiągi wzrosną nawet do 80 km. Oczywiście osiągi są uzależnione także od ukształtowania terenu, korzystania z oświetlenia zasilanego z akumulatora, wagi rowerzysty, a także tego, jak często wykorzystuje się wspomaganie podczas jazdy. Rodzaj zastosowanej baterii ma również wpływ na szybkość ładowania. Warto wybierać modele, gdzie istnieje możliwość ładowania akumulatora bez konieczności jego demontażu z roweru.            

Dla kogo najlepszym wyborem będzie rower elektryczny trekkingowy? 

Na pewno jeśli preferujesz jazdę po polnych drogach, ale nie masz na tyle kondycji by pokonywać duże wzniesienia, to rower elektryczny trekkingowy będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Możesz na nim doskonalić swoją technikę jazdy, zanim przesiądziesz się na bardziej wymagający rower MTB. Rowery elektryczne trekkingowe świetnie nadają się do treningów na nieutwardzonych trasach rowerowych.

Więcej
Mniej
0zł