Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 519,00 zł - 3 099,00 zł

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 20 kg

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Ilość biegów

Ilość biegów

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jeżeli szukasz roweru w kategorii budżetowej, ale jednak wyróżniającego się dobrą jakością podzespołów, a przy tym cenisz klasyczny design, to doskonałym wyborem dla Ciebie będzie model Romet Vintage. Jest dostępny w naszym sklepie Rowerzeysta.pl w bardzo korzystnej cenie. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Rowery dostosowane właśnie do Ciebie

Wszystkie rowery Romet Vintage wyróżniają się klasyczną estetyką. Widać tutaj inspirację modelami z początku XX wieku. Właśnie wtedy zaprojektowano pierwsze rowery damki, które dostosowane były do kobiecej anatomii. Także w tej linii katalogowej dostępne są rowery dla kobiet z obniżoną górną rurą, dzięki której wsiadanie na rower i zsiadanie z roweru, także w sukience, jest komfortowe. Oczywiście dostępne są warianty męskie z wysoko umieszczoną rurą łączącą wspornik kierownicy i siodełka. W ich przypadku odległość kierownicy od siodełka jest większa, co wynika z męskiej anatomii. Sama linia projektowa jest subtelna, zaś kolorystyka bardzo delikatna w przypadku modeli dla kobiet i intensywniejsza dla mężczyzn. Duże opony zapewniają komfort jazdy i łatwiejsze pokonywanie przeszkód czy nierówności, ale warto też docenić ergonomiczne siodełka, które mają sprężyny stanowiące bardzo dobrą amortyzację w trudniejszym terenie. Rowery Romet Vintage są trafnym wyborem dla ceniących stylową formę, ale i komfort jazdy. Musimy jeszcze wspomnieć, że sprawdzą się one idealnie nie tylko w miejskim terenie, ale także podczas wycieczek poza miasto.

Jakość i trwałość w jednym, czyli kwintesencja rowerów Romet Vintage

Poza estetyką i wygodą rowery miejskie Romet Vintage wyróżniają się też geometrią charakterystyczną dla modeli miejskich, która umożliwia zachowanie wyprostowanej sylwetki podczas jazdy. Producent zastosował ramę wykonaną z lekkiego aluminium, co oczywiście przekłada się na mniejsze straty energii podczas pedałowania, ale także znacznie poprawia pracę zawieszenia. Za bezpieczeństwo odpowiadają niezawodne hamulce V-Brake , które bardzo dobrze sprawdzają się nawet podczas stromych zjazdów, a przy tym są czułe i zapewniają dobrą kontrolę nad rowerem. Warto wspomnieć, że rowery Romet Vintage wyposażone są w 6 biegów. Pozornie wydaje się, że taka ilość nie jest duża, ale prawda jest taka, że w warunkach miejskich sprawdzi się bardzo dobrze.

Więcej
Mniej
0zł