Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 104,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Odpowiednio dobrane opony rowerowe zwiększają komfort jazdy, ale i wpływają na bezpieczeństwo. Jeżeli szukacie opon 24- calowych to takie dostępne są w naszej ofercie. Gwarantujemy szeroki wybór, wysoką jakość wykonania, z naciskiem na każdy, nawet najmniejszy, element oraz maksymalną funkcjonalność. Dzięki temu jazda na rowerze będzie sprawiała dziecku jeszcze większą przyjemność.

Opony 24" – postaw na jakość, postaw na wygodę i wybierz modele z naszej oferty

Wszystkie opony 24" można uznać za stosunkowo uniwersalne. Sprawdzą się rzecz jasna dla starszych dzieci. Wybór modeli jest ogromny. Na samym początku należy zdać sobie sprawę, że należy je dobierać zarówno do modelu jednośladu, jak i stylu jazdy. Inne opony sprawdzą się do jazdy w trudnym terenie, a inne do jazdy po asfaltowych drogach. Wszystkie modele, jakie dostępne są w naszym sklepie rowerzysta.pl, zostały wyprodukowane przez najlepszych producentów. Dzięki temu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających cyklistów, ale też rodziców, wszak są trwałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym zapewniają dzieciom komfort jazdy oraz zwiększają ich bezpieczeństwo rowerowe.

Wybór dostosowany do potrzeb Twojego dziecka

Do jazdy w różnorodnym terenie najlepiej sprawdzą się opony 24-calowe, które posiadają niskie opory toczenia. Bieżnik powinien dobrze odprowadzać wodę. Na takich modelach dobrze jeździ się zarówno po drodze asfaltowej, jak i szutrowej. Można też wybrać takie z gładkim bieżnikiem. Będą one wprost idealne do jazdy w mieście, a przy tym pracują bardzo cicho. Do jazdy po trudnym i nierównym terenie lepiej sprawdzą się opony z agresywnym bieżnikiem, które zapewniają lepszą przyczepność, ale też znacząco wpływają na wygodę. To trafny wybór do rowerów górskich. Skracają one także drogę hamowania, ale są także cięższe. We wszystkich oponach 24" zastosowano nowoczesną technologię. Można wybrać wariant z wkładką antyprzebiciową, co stanowi dodatkową ochronę i odporność na uszkodzenia,  ale też zwiększa wytrzymałość.

Więcej
Mniej
0zł