Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 49,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze to nie tylko ochrona przed upadkiem, ale także zapewnienie dobrej widoczności i zadbanie o to, aby samemu być widocznym na drodze. Warto więc poza oświetleniem rowerowym zaopatrzyć się w elementy odblaskowe. Prostym, acz bardzo skutecznym rozwiązaniem będzie użycie odblaskowej kamizelki na rower.

Rodzice powinni zaopatrzyć swoje dzieci nie tylko w kaski czy ochraniacze, ale także w kamizelki odblaskowe na rower. Dzięki nim dziecko jest widoczne nawet z kilkudziesięciu metrów. Szeroki wybór takich akcesoriów znajdziecie w naszym sklepie rowerzysta.pl. To oferta, z której trzeba skorzystać.

Kamizelki odblaskowe dla najmłodszych

Na bezpieczeństwie nigdy nie można oszczędzać ani go bagatelizować, dlatego też każdy mały rowerzysta powinien być zaopatrzony w kamizelkę odblaskową. W odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i w trosce o najmłodszych w naszym sklepie rowerzysta.pl dostępne są kamizelki odblaskowe rowerowe, które spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa, czyli EN 13356. Dzięki temu Wasza pociecha jest widoczna na ciemnych i słabo oświetlonych drogach. Takie akcesoria jak kamizelka rowerowa odblaskowa zapewnia dobry odblask, gdy pada na nią światło reflektorów. Dlatego też dziecko zawsze powinno posiadać nie tylko kask, ale też kamizelkę, która może uratować życie.

Najlepsze kamizelki odblaskowe – postaw na jakość

W naszej ofercie dostępne są tylko i wyłącznie najlepsze kamizelki odblaskowe. Nie tylko spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, ale też są wygodne, co oznacza, że nie utrudniają dziecku ruchów. Nie bez znaczenia jest też to, iż są wodoodporne, ale i sprawdzą się w bardziej upalne dni, wszak pozwalają skórze oddychać, a przy tym się nie nagrzewają. Kolejną zaletą jest fakt, że zapewniają obieg powietrza, co oznacza, że nawet jeżeli dziecko będzie mieć ubraną pod spodem grubą bluzę, to nie będzie nadmiernie się pocić. Trzeba oczywiście pamiętać, aby dobrać rozmiar, który będzie pasował idealnie na Waszą pociechę, zatem kamizelka nie może być ani za mała, ani też za duża. Oferujemy kamizelki odblaskowe rowerowe od rozmiaru XS do L. Nie bez znaczenia jest też estetyka, ta jest przygotowana specjalnie pod małych cyklistów, co oznacza, że poza odblaskami na jej powierzchni znajduje się też symbol roweru, który oczywiście także jest odblaskowy.

Więcej
Mniej
0zł