Informacje o sklepie

Poznaj nas

Firma nasza istnieje w branży rowerowej od 1989 roku. Od tego czasu prężnie się rozwijamy. Na podstawie największej hurtowni rowerów w regionie północno-wschodnim oraz salonu rowerowego powstał sklep internetowy Rowerzysta.pl. W dziedzinie e-commerce, działamy od ponad 10 lat.

W centrum uwagi stawiamy zawsze naszego Klienta. Nie zapominamy jednak o rozwoju naszych pracowników. Uczestniczą oni w licznych szkoleniach, jak i testach nowych modeli rowerów. Jesteśmy grupą pasjonatów rowerowych, którzy za cel stawiają sobie zadowolenie Klienta! Kierując się tym priorytetem, największy nacisk stawiamy na wzorową obsługę. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc. Świadczymy doradztwo w zakresie: doboru rozmiaru, kategorii, czy samego porównania rowerów.

Rowerzysta.pl oferuje rowery popularnych i renomowanych producentów: ROMET, KELLYS, MERIDA, UNIBIKE, ORBEAGHOST, FELTHAIBIKE, WINORA, LAPIERRE, HUSQVARNAECOBIKE, TABOU, WOOM. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego roweru, czy może wersji elektrycznej, w naszym internetowym sklepie rowerowym z pewnością dokonasz właściwego wyboru.

Oferta Rowerzysta.pl obejmuje również części i akcesoria rowerowe. Na naszej stronie znajdziesz produkty takich marek jak: Shimano, XLC, Beto, Simpla, Prox. Posiadamy też markę własną akcesoriów Azimut.Co nas wyróżnia?

FACHOWE DORADZTWO
LIDER W BRANŻY
SZEROKI ASORTYMENT
RZETELNA FIRMA
3 OPCJE PAKOWANIAWłaścicielem sklepu Rowerzysta.pl jest :

Nazwa spółki: BIKKO Spółka Akcyjna (dawniej: Olympic Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Siedziba spółki: 15-118 Białystok, ul. Wasilkowska 89
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Sąd Gospodarczy XII Wydział KRS w Białymstoku
KRS: 0001081630
NIP: 9661621784
REGON: 052129800
Kapitał zakładowy: 240.000,- PLN

0zł