Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 280,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 18 kg

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

W naszej ofercie odnajdziesz między innymi markowe błotniki do roweru 28 cali. Dla wielu rowerzystów jest to niezbędny element wyposażenia jednośladu. Poniżej przekonasz się, na co kierować swoją uwagę w trakcie podejmowania decyzji zakupowej, na jakich producentów stawiamy, dobierając błotniki 28 cali do asortymentu oraz dlaczego warto zaufać właśnie nam. 

Czym są błotniki rowerowe 28?

Błotniki rowerowe 28 to specjalistyczne osłony kół dedykowane rowerom o średnicy dokładnie dwudziestu ośmiu cali. Są one powszechnie wykorzystywane nie tylko w rowerach górskich. Dla przykładu sporą popularnością cieszą się błotniki rowerowe 28 szosowe lub błotniki do roweru miejskiego 28 cali. Błotnik rowerowy tylny 28 chroni nie tylko użytkownika jednośladu, ale również otoczenie, które znajduje się za nim. Z kolei przedni błotnik osłania przed zachlapaniem rowerzystę oraz jego otoczenie z przodu. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj produktu dostępny jest w ogromnej liczbie wariantów. Z tego też powodu warto wiedzieć, jak dobrać idealny błotnik do roweru 28 cali, zarówno na tył, jak i na przód. 

Czym się kierować, wybierając błotniki 28?

Wybierając błotniki 28, powinieneś przede wszystkim wziąć pod uwagę styl Twojej jazdy. W sytuacji, gdy preferujesz trasy błotniste oraz strome, zdecydowanie najważniejsza będzie dla Ciebie wytrzymałość produktu. W wielu przypadkach może jednak bardziej zależeć Ci na niewielkiej wadze błotników rowerowych 28. 

Powinieneś zastanowić się także nad tym, czy interesują Cię błotniki rowerowe pełne, czy tylko częściowe. Te pierwsze zapewniają najlepszy poziom ochrony przed błotem, wodą oraz zabrudzeniami, ale zdecydowanie dodają ciężaru jednośladowi. 

Spore znaczenie dla kupujących ma również materiał, z którego wykonane są błotniki rowerowe 28. W dużym stopniu decyduje on bowiem o poziomie trwałości komponentów, a także o ich ciężarze. Dla przykładu błotniki rowerowe 28 metalowe są znacznie cięższe niż te wykonane z plastiku. Cechują się jednak wyższym poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne. 

Błotnik do roweru 28 cali — producenci

Błotniki rowerowe 28 crossowe, a także błotniki przeznaczone do innego typu jednośladów to w przypadku naszej oferty zawsze produkty od uznanych producentów. Warto wspomnieć o markach, takich jak choćby:

  • Kellys,
  • Merida oraz
  • Simpla.

Kellys jest firmą ze Słowacji. To również członek słowackiej spółki MAMA. Ta ostatnia natomiast jest członkiem amerykańskiej grupy Cycle Source Group. Opisywana marka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju. 

Firmy Merida nie trzeba natomiast nikomu przedstawiać. Tajwański producent z bardzo długim doświadczeniem na rynku pojawił się na nim jeszcze w 1972 roku. Jest on odpowiedzialny nie tylko za produkcję rowerów, ale także za wytwarzanie komponentów do nich. Nie może zatem dziwić nikogo, że odnajdziesz w naszej ofercie błotnik rowerowy 28 w ogromnej liczbie wariantów. 

Simpla z kolei jest marką tworzoną przez pasjonatów dla pasjonatów. Od ponad dwudziestu lat specjalizuje się ona bowiem w wytwarzaniu błotników z wykorzystaniem technologii wtryskowej. 

Błotniki rowerowe 28 — cena

Jeżeli decydujesz się na zakup błotników rowerowych 28, cena może odgrywać dla Ciebie istotną rolę. Na szczęście w przypadku naszej oferty nie musisz się nią przejmować. Prowadzimy bowiem uczciwą politykę cenową i nie nakładamy wysokiej marży na oferowane produkty. Poszczególne modele osłon różnią się ceną między innymi ze względu na materiał wykonania, przeznaczenie oraz renomę producentów. 

Błotniki do roweru 28 cali — dlaczego nasza oferta?

Błotniki rowerowe 28 plastikowe, a także wykonane ze znacznie cięższych tworzyw w naszym sklepie występują w ogromnej liczbie wariantów. Podstawowym zatem atutem naszego sklepu jest ogromny asortyment. Drugim argumentem, który może przekonać Cię do postawienia właśnie na nas, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa zatrudnionych u nas ekspertów. W sytuacji zatem, gdy interesują Cię na przykład błotniki do roweru górskiego 28 cali i masz dodatkowe pytania, śmiało skonsultuj się z nami. Nasi pracownicy udzielą Ci wtedy szczegółowych informacji oraz wskażą najlepsze zakupowe rozwiązania.

Spore znaczenie dla naszych klientów ma również atrakcyjna cena wszystkich błotników na opony rowerowe 28 cali. Zakup wysokiej klasy osłon wcale nie musi zatem mocno obciążyć Twojego budżetu. Dla naszych klientów spore znaczenie ma także fakt, że błyskawicznie realizujemy wysyłkę. W związku z tym po zaledwie paru najbliższych dniach od zamówienia otrzymasz zamówiony produkt pod wskazanym przez Ciebie adresie. Zapraszamy więc do kontaktowania się z naszymi doradcami oraz do składania zamówień bezpośrednio na stronie internetowej Rowerzysta.pl.

Więcej
Mniej
0zł