0zł

Haibike

Jeżeli szukasz roweru, który wyróżnia się niebywałą ergonomią, ale i też nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, to bardzo dobrze trafiłeś. W ofercie naszego sklepu mamy przyjemność zaoferować jednoślady elektryczne producenta Haibike, które są synonimem klasy, ale też wygody.

Jakość napisana tradycją – o historii słów kilka

Początki marki sięgają wielu lat wstecz. Początkowo firma działała pod nazwą Winora. Następnie w 1995 roku prawnuczka założyciela Susanne Puello stworzyła linię rowerów sportowych. Początkowo jeszcze pod nazwą Winora, by po kilku latach zmienić nazwę na Haibike. Wraz ze zmianą nazwy nastąpiła całkowita rewolucja w projektowaniu rowerów górskich. Potem nastąpił jeszcze większy przełom, bo na rynek został wypuszczony pierwszy elektryczny rower górski – Haibike eQ XDURO. Od tego też czasu firma ciągle ulepsza swoje rowery elektryczne górskie oraz rowery elektryczne trekkingowe z segmentu premium, które dedykowane są dla osób ceniących nowoczesność, luksus, ale też najlepsze podzespoły. Dzięki temu jazda nawet w trudnym czy bardzo trudnym terenie jest nie tylko maksymalnie bezpieczna, ale i wygodna.

Wybór ma znaczenie – postaw na markę Haibike

Wszystkie rowery marki Haibike są dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Ich linia projektowa wyróżnia się nowoczesnością na tle konkurencji. Ale producent zadbał też o najlepsze parametry techniczne czy rozwiązania technologiczne, takie jak choćby odlewanie grawitacyjne czy też wyświetlacz zintegrowany z mostkiem. Potwierdzeniem jakości, ale też funkcjonalności jest fakt, że rowery Haibike cenią nawet sportowcy czy zawodowcy, np. jeden z najlepszych zawodników dirtowych na świecie, czyli Andi Wittmann. W ofercie naszego sklepu dostępne są różnorodne modele tej marki. Ciekawym wyborem jest np. rower górski elektryczny Haibike Fullfatsix 2021, który wyposażony został w pojemną baterię – 500 Wh czy też moc silnika – 250W. Gwarantuje to łatwe pokonywanie nawet dużych przeszkód i frajdę z jazdy przez długi czas. Jeżeli natomiast szukacie modelu równie prestiżowego, ale takiego, gdzie linia projektowa ma w sobie nutę retro, obok nowoczesnych rozwiązań, to trafnym wyborem będzie trekking S 9.0 Lowstandover 2021. Wśród wielu propozycji każdy znajdzie odpowiedni jednoślad. 

Więcej
Mniej