Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2 699,00 zł - 21 899,00 zł

Kolory

Kolory

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Dla kogo

Dla kogo

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

WINORA

Trochę historii

W 1921 roku założyciel firmy WINORA, Engelbert Wiener, zbudował ręcznie pierwsze rowery dla swoich córek Thei i Marty. Była to mała sensacja, ponieważ w tamtych czasach nie było produkowanych masowo rowerów dla dzieci i młodzieży. Engelbert Wiener chciał jednak, aby jego córki mogły poruszać się na dwóch kołach, tak jak on i jego brat, który był mistrzem Niemiec w sprincie drużynowym w lekkoatletyce. Chciał, aby to wyjątkowe doświadczenie i poczucie niezależności było dostępne dla innych. Ta krótka historia leży u podstaw nowej strategii marki WINORA. Historia rodziny staje się rzeczywistością marki.

Od roweru dla dzieci po e-rower do miasta, na wieś

Klasyczne rowery i rowery elektryczne Winora od dawna są niezawodnymi towarzyszami na przestrzeni pokoleń. Są tam, gdzie dzieci chcą odkrywać świat bez kółek podporowych, zawożą je bezpiecznie do szkoły, na basen, do sklepu i są na pierwszej dużej wycieczce. Są niezastąpione w drodze na uczelnię lub do pracy. Są to solidni towarzysze przygód w wolnym czasie. E-rowery Winora są odporne na przeciwny wiatr i strome podjazdy, a także umożliwiają bezpieczne i zrównoważone podróżowanie po mieście — z mnóstwem radości z jazdy na rowerze.

Nie ma przyszłości bez odpowiedzialności

Jako marka holenderskiej grupy Accell, zrównoważona mobilność jest nie tylko częścią strategii marki WINORA, ale także częścią sposobu myślenia i działania firmy. Winora chce wnieść do tego rozpoznawalny wkład. Wszystkie rowery tej marki są zgodne z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i światowymi normami ISO. Ponadto wszystkie punkty styku rowerów, takie jak siodełka i chwyty, są regularnie badane pod kątem obecności substancji toksycznych. Ponadto Accell Group inwestuje ponad milion euro rocznie w inicjatywy, które przyczyniają się do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Celem wszystkich marek Grupy Accell jest, aby ponad połowa wszystkich pracowników jeździła do pracy współdzieląc auto z innymi lub korzystała ze zrównoważonych środków transportu.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł