Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

  • 0 kg - 30 kg

Cena

Cena

  • 2 389,00 zł - 21 899,00 zł

Kolor

Kolor

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Dla kogo

Dla kogo

Ilość biegów

Ilość biegów

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

WINORA

Trochę historii

W 1921 roku założyciel firmy WINORA, Engelbert Wiener, zbudował ręcznie pierwsze rowery dla swoich córek Thei i Marty. Była to mała sensacja, ponieważ w tamtych czasach nie było produkowanych masowo rowerów dla dzieci i młodzieży. Engelbert Wiener chciał jednak, aby jego córki mogły poruszać się na dwóch kołach, tak jak on i jego brat, który był mistrzem Niemiec w sprincie drużynowym w lekkoatletyce. Chciał, aby to wyjątkowe doświadczenie i poczucie niezależności było dostępne dla innych. Ta krótka historia leży u podstaw nowej strategii marki WINORA. Historia rodziny staje się rzeczywistością marki.

Od roweru dla dzieci po e-rower do miasta, na wieś

Klasyczne rowery i rowery elektryczne Winora od dawna są niezawodnymi towarzyszami na przestrzeni pokoleń. Są tam, gdzie dzieci chcą odkrywać świat bez kółek podporowych, zawożą je bezpiecznie do szkoły, na basen, do sklepu i są na pierwszej dużej wycieczce. Są niezastąpione w drodze na uczelnię lub do pracy. Są to solidni towarzysze przygód w wolnym czasie. E-rowery Winora są odporne na przeciwny wiatr i strome podjazdy, a także umożliwiają bezpieczne i zrównoważone podróżowanie po mieście — z mnóstwem radości z jazdy na rowerze.

Nie ma przyszłości bez odpowiedzialności

Jako marka holenderskiej grupy Accell, zrównoważona mobilność jest nie tylko częścią strategii marki WINORA, ale także częścią sposobu myślenia i działania firmy. Winora chce wnieść do tego rozpoznawalny wkład. Wszystkie rowery tej marki są zgodne z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i światowymi normami ISO. Ponadto wszystkie punkty styku rowerów, takie jak siodełka i chwyty, są regularnie badane pod kątem obecności substancji toksycznych. Ponadto Accell Group inwestuje ponad milion euro rocznie w inicjatywy, które przyczyniają się do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Celem wszystkich marek Grupy Accell jest, aby ponad połowa wszystkich pracowników jeździła do pracy współdzieląc auto z innymi lub korzystała ze zrównoważonych środków transportu.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł