Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 1 271,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze. Dlatego też kaski rowerowe stają się coraz popularniejsze wśród rowerzystów. Noszenie kasku ochronnego nie jest w przypadku cyklistów obowiązkowe i do niedawna jedynie miłośnicy wyczynowej jazdy i kolarstwa inwestowali w tego typu akcesoria. Jednak na szczęście czasy się zmieniły – większa świadomość społeczna i coraz większy ruch na ścieżkach rowerowych sprawiły, że kaski rowerowe stają się elementem wyposażenia ludzi używających roweru rekreacyjnie lub do przemieszczania się po mieście.

Kaski rowerowe mają bardzo ważne zadanie. W przypadku wywrotki lub kolizji mają chronić głowę rowerzysty przed urazami. Czasami mały wypadek może stać się przyczyną poważnego urazu – jeżeli nieszczęśliwie zdarzy się trafić głową w ostry kant chodnika lub leżący na trawniku kamień, skutki mogą być bardzo poważne. Współcześnie produkowane kaski rowerowe są lekkie, wygodne i zapewniają doskonałą wentylację. Z powodzeniem można je stosować podczas każdej wycieczki rowerowej.

Zakładanie kasków jest szczególnie ważne w przypadku młodych miłośników jazdy rowerowej, którzy jeszcze nie czują się zbyt pewnie na rowerze. Kaski rowerowe przydają się podczas nauki jazdy i w czasie pierwszych samodzielnych wypraw rowerowych. To także obowiązkowe wyposażenie każdego kolarza, fana jazdy górskiej czy miłośnika akrobacji na rowerach typu BMX. Kaski rowerowe zapewniają bezpieczeństwo w każdych warunkach i przydają się nawet najbardziej ostrożnym cyklistom. Dzięki nim można poczuć się pewnie. Zakładanie kasków to gwarancja bezpieczeństwa swojego oraz swoich najbliższych.

Więcej
Mniej
0zł