0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 300,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Płeć

Płeć

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

  • Dostępność: w magazynie

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze. Dlatego też kaski rowerowe stają się coraz popularniejsze wśród rowerzystów. Noszenie kasku ochronnego nie jest w przypadku cyklistów obowiązkowe i do niedawna jedynie miłośnicy wyczynowej jazdy i kolarstwa inwestowali w tego typu akcesoria. Jednak na szczęście czasy się zmieniły – większa świadomość społeczna i coraz większy ruch na ścieżkach rowerowych sprawiły, że kaski rowerowe stają się elementem wyposażenia ludzi używających roweru rekreacyjnie lub do przemieszczania się po mieście.

Kaski rowerowe mają bardzo ważne zadanie. W przypadku wywrotki lub kolizji mają chronić głowę rowerzysty przed urazami. Czasami mały wypadek może stać się przyczyną poważnego urazu – jeżeli nieszczęśliwie zdarzy się trafić głową w ostry kant chodnika lub leżący na trawniku kamień, skutki mogą być bardzo poważne. Współcześnie produkowane kaski rowerowe są lekkie, wygodne i zapewniają doskonałą wentylację. Z powodzeniem można je stosować podczas każdej wycieczki rowerowej.

Zakładanie kasków jest szczególnie ważne w przypadku młodych miłośników jazdy rowerowej, którzy jeszcze nie czują się zbyt pewnie na rowerze. Kaski rowerowe przydają się podczas nauki jazdy i w czasie pierwszych samodzielnych wypraw rowerowych. To także obowiązkowe wyposażenie każdego kolarza, fana jazdy górskiej czy miłośnika akrobacji na rowerach typu BMX. Kaski rowerowe zapewniają bezpieczeństwo w każdych warunkach i przydają się nawet najbardziej ostrożnym cyklistom. Dzięki nim można poczuć się pewnie. Zakładanie kasków to gwarancja bezpieczeństwa swojego oraz swoich najbliższych.

Więcej
Mniej