Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 279,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Są akcesoria, które są niezbędne dla każdego cyklisty i to niezależnie od tego, czy jest miłośnikiem długi wycieczek, czy raczej krótkich przejażdżek. Doskonałym wyborem są tutaj pompki podłogowe, które są funkcjonalne, a przy tym łatwe w użytkowaniu. Warto zapoznać się z ofertą sklepu rowerzysta.pl, gdzie znajdziecie wysokiej jakości modele w przystępnych cenach.

Pompki podłogowe – praktyczne i wydajne

Warto dbać o odpowiednie ciśnienie w oponach rowerowych, bo wpływa ono na bezpieczeństwo jazdy, ale i jej komfort. Chyba każdy wie, że jazda ze słabo napompowanymi oponami powoduje szybsze zużycie koła, ale też jest niewygodna i wymaga znacznie więcej wysiłku. Dlatego należy monitorować stan powietrza w oponach. Każdy rowerzysta powinien posiadać nie tylko malutką pompkę ręczną, którą można zabrać na każdą wycieczkę, ale też urządzenie bardziej zaawansowane pod kątem funkcjonalności oraz wygody. Pompki podłogowe są dosyć dużych rozmiarów, dzięki temu napompowanie opon jest szybkie, łatwe i co ważne nie wymaga też wysiłku. Dzięki manometrowi można dobrać odpowiednią moc ciśnienia. Dodatkowo występuje też wiele zakresów ciśnienia. Takie urządzenia są też bardzo trwałe. 

Pompki podłogowe – jaki model wybrać?

Wszystkie pompki podłogowe są łatwe w użytkowaniu. Jest jednak dostępnych wiele modeli, które różnią się zakresem funkcji czy dodatkowymi udogodnieniami. Świetnym wyborem są urządzenia, które posiadają podświetlany, cyfrowy manometr.  Do tego pompka mieć też przycisk zwalniający ciśnienie. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na to, do jakich zaworów jest dedykowana. Ergonomiczny uchwyt zapewnia jeszcze większą wygodę. Do tego warto zwrócić uwagę na precyzyjne wykonanie ze stali. Dzięki  takiej obudowie nie trzeba obawiać się korodowania. Ważne jest też ciśnienie i tutaj dobrym urządzeniem jest takie, które pracuje w zakresie do 160 PSI. Można też wybrać tańsze pompki, które nie posiadają udogodnień, choćby w postaci cyfrowego ekranu, a dodatkowo zamiast stali do ich wykonania wykorzystano tworzywo sztuczne. Trzeba jednak przyznać, że to także trwałe rozwiązanie. 

Więcej
Mniej
0zł