Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 349,00 zł - 41 999,00 zł

Kolory

Kolory

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

ORBEA

Orbea to hiszpańska marka rowerowa, która może poszczycić się prawie stuletnią tradycją w branży rowerowej. Początkowa działalność firmy opierała się nie na produkcji rowerów lecz broni palnej. Jednak w 1930 roku nastąpiło przebranżowienie. Wykorzystując wiedzę na temat rur stalowych, Orbea przystąpiła do produkcji rowerów wszystkich typów - od premium po najbardziej podstawowe.

Kolejne lata produkcji ugruntowały pozycję marki na światowym rynku rowerowym a przyczyniły się do tego liczne sukcesy kolarzy wykorzystujących rowery pod logiem Orbea.

Od samego początku Orbea współpracuje z najlepszymi kolarzami wyczynowymi tj. Mariano Canardo, Federico Ezquerra i Bracia Montero, legendą MTB Julien Absalon.

Epicki triumf nastąpił na olimpiadzie w Pekinie w 2008. Złote medale zdobyli wówczas Samuel Sánchez i Julien Absalon na rowerach Orbea.

Aktualnie Orbea posiada w swojej ofercie rowery ze wszystkich kategorii, z czego prym wiodą rowery szosowe (modele Orca, Avant) i górskie (Laufey, Iz, Rallon, Occam, Alma, Onna). W zgodzie z panującymi trendami, w gamie rowerów Orbea znajdziemy także rowery gravelowe pod nazwą Terra oraz rowery elektryczne z segmentu road, MTB, urban.

Orbea słynie też ze świetnej jakości rowerów triatlonowych. To właśnie do modelu ORDU należy rekord prędkości na najtrudniejszym wyścigu z cyklu „Iron Man”.

Każdy rower Orbea sygnowany jest plakietką „made in Spain” lub „made in Europe” - firma posiada też fabrykę w Portugalii.

Każdy rower Orbea posiada dożywotnią gwarancję na ramę.

Dla ulubieńców marki, Orbea przygotowała pełne spektrum akcesoriów i części, w tym kompletne stroje kolarskie z logo marki.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł