Filtruj według

Cena

Cena

  • 6 299,00 zł - 11 499,00 zł

Kolor

Kolor

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

RIDLEY

Firma Ridley została założona w 1997 roku. Od samego początku, największy belgijski producent rowerów, zdecydowanie przoduje w zakresie innowacji produktowych. Pierwszym innowacyjnym rozwiązaniem marki Ridley był stożkowy ster, który został wprowadzony w 2001 roku w rowerze Ridley Damocles. Ten element stał się później standardem w branży rowerowej. Od tego czasu Ridley nadal zadziwia technologicznie aerodynamicznymi rowerami szosowymi i szutrowymi.

Ridley jest mocno związany ze środowiskiem kolarskim w swoim kraju. Jak wiadomo, Flandria jest regionem, w którym odbywa się wiele ciekawych wyścigów kolarskich, a w szczególności cyclocrossowych. Dlatego Ridley jest najbardziej skoncentrowany na kategoriach rowerów, które są najbardziej popularne w tej części Europy. Pod logo marki znajdziemy zarówno perfekcyjnie prowadzące się rowery szosowe, jak i przełajowe czy rowery gravel.

Ridley angażuje sie także w czynny sponsoring ekip kolarskich. Mimo tego, że nie jest ogromną korporacją, jest marką bardzo rozpoznawalną. Rowery Ridley są po prostu cenione i uznawane za bardzo dobre, a Ridley wyrobił sobie ugruntowaną pozycję w rynku rowerowym.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł