Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 80,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

DE-ONE

Nie trzeba wydawać sporo, aby mieć rower wyposażony w dobrej jakości akcesoria rowerowe. Wystarczy tylko zdecydować się na produkty marki De-One, które dostępne są w ofercie naszego sklepu rowerowego. Wyróżnia je świetny stosunek jakości do ceny, ale i sprawdzone rozwiązania, zgodne z nowoczesną myślą technologiczną.

Wygoda, komfort i funkcjonalność, dzięki akcesoriom De-One

Niezależnie czy lubisz dłuższe przejażdżki, krótkie wycieczki, czy wielodniowe wypady rowerowe, koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w dobrej jakości akcesoria. Takie oferuje producent De-One. To gałąź producenta rowerów Merida, zatem już wiadomo, że mamy do czynienia ze świetnymi akcesoriami, wszak prestiż tej firmy jest powszechnie znany. Sama firma De-One od lat cieszy się dużym uznaniem, w końcu oferuje akcesoria, które wpływają na bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort jazdy. Warto zdecydować się na wygodne siodełka czy solidne oświetlenie rowerowe, a także mocne i łatwe w montażu bagażniki. Na stabilność jazdy wpływają również pedały, a szybkie hamowanie zapewnią klocki hamulcowe. Do tego dostępne są wkłady suportu czy łańcuchy – wszystkie te akcesoria oferuje producent De-One. 

Postaw na jakość, ergonomię i bezpieczeństwo 

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości lampy rowerowe LED od producenta De-One, które gwarantują długotrwałe użytkowanie, gdyż ich żywotność jest na najwyższym poziomie. Co ważne, dzięki lampom rowerowym rowerzysta jest bardziej widoczny na drodze, a przy tym sam może zauważyć potencjalne przeszkody. Można tutaj wybrać lampę przednią na dynamo czy też tylną. Ale producent De-One oferuje także designerskie lampy przednie, choćby w kształcie czaszek, które wykonane są z silikonu. Posiadają one trzy tryby świecenia, do tego wykazują odporność na działanie wody, a ich montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Polecamy też lampy na bagażnik. Jeżeli dojeżdżacie do pracy na rowerze bądź często zabieracie ze sobą bagaż, to niezbędnym akcesorium będzie bagażnik. Ten od producenta De-One jest stylowy, ergonomiczny i łatwy w montażu, a przy tym, co bardzo istotne, wytrzymuje duże obciążenie.      

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł