0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4 234,00 zł - 23 999,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Dla kogo

Dla kogo

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Moc silnika

Moc silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Dojazdy do pracy bywają naprawdę uciążliwe, a chcąc żyć ekologicznie, warto zdecydować się na podróżowanie do pracy rowerem. Wiele osób wzbrania się przed tym, bo o ile dojazd do pracy jeszcze jest możliwy, to powrót po całym dniu obowiązków bywa naprawdę męczący. Na szczęście jest dobre rozwiązanie, a są nim rowery elektryczne miejskie. Sklep rowerowy Rowerzysta.pl oferuje różnorodne modele, do których możesz dokupić dodatkowe wyposażenie w postaci koszyka rowerowego. Najczęściej takie rowery wyposażone są zarówno w bagażnik, błotniki, jak i ochronę łańcucha. W związku z tym nie trzeba obawiać się o zbrudzenie się podczas jazdy. 

Rowery elektryczne miejskie – na co zwrócić uwagę przy wyborze? 

Na pewno ważną kwestią w przypadku rowerów elektrycznych miejskich jest pojemność akumulatora, bowiem nie zawsze ma się możliwość podładowania roweru, zatem istotne, by można było ze wspomaganiem dojechać do pracy i z niej wrócić. W ten sposób można oszczędzić nieco energii. Istotne znaczenie ma też waga roweru, a także obecność tzw. funkcji walk, czyli wspomagania przy prowadzeniu roweru. Dobrej jakości hamulce tarczowe, najlepiej hydrauliczne są także ważne, zwłaszcza że zdarzają się niespodziewane sytuacje, kiedy hamulce nie mogą zawieść. Silnik umieszczony centralnie zapewnia lepsze rozłożenie masy i sprawdzi się dla tych, którzy codziennie muszą pokonywać strome podjazdy. Dodatkowym wyposażenie w rowerach elektrycznych miejskich bywa manetka gazu, która umożliwia jazdę ze wspomaganiem bez konieczności pedałowania, co pozwala nieco odpocząć na trasie.   

Rower elektryczny miejski – dlaczego warto?  

Jeśli poruszasz się głównie po asfaltowych drogach, a rower służy Ci do dojazdów do pracy czy na zakupy, to na pewno model miejski ze wspomaganiem będzie odpowiedni. Warto podkreślić, że przy większym obciążeniu, np. wiezionych zakupach czy bagażu silnik elektryczny pomaga rowerzyście „pokonać” wagę roweru, w związku z tym nie męczy się tak bardzo podczas jazdy. W tej kategorii możemy zakupić rowery elektryczne miejskie z lekką ramą aluminiową, ale również składane, które zmieszczą się wszędzie jako bagaż.

Więcej
Mniej