0zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Są rowery, które zachwycają estetyką, ale i przyciągają uwagę, zatem można powiedzieć, że mają to "coś" A jeżeli to "coś" dodatkowo idzie w parze z dobrymi podzespołami i korzystną ceną to zyskuje się rower wart uwagi. Zachęcamy więc, by poznać bliżej linię katalogową Romet Grom.

Rowery miejskie Romet Grom – vintage w nowej odsłonie

Trzeba przyznać, że rowery miejskie Romet Grom wpisują się w estetykę vintage, ale została ona nieco odświeżona i takie połączenie naprawdę dobrze się prezentuje.  Ta linia katalogowa dedykowana jest mężczyznom i dostosowana do ich budowy anatomicznej. W tym przypadku rama znajduje się nieco wyżej niż w wariancie damskim, ale też odległość siodełka od kierownicy jest większa, co w jednym w drugim przypadku znacząco wpływa na wygodę. Warto też zauważyć, że ta seria jest utrzymana w typowo durowym stylu, który spodoba się miłośnikom miejskiej elegancji. Do tego jeszcze ergonomiczne siodełka i kierownica gwarantująca mocny chwyt sprawiają, że rowery są świetnym środkiem transportu do pracy jako alternatywa dla samochodu, ale i sprawdzą się podczas rekreacyjnych wycieczek. 

Romet Grom ma wszystko, co dobry rower miejski mieć powinien

Każdy rower Romet Grom posiada wyposażenie, które każdy dobry i funkcjonalny rower miejski mieć powinien. Doskonałym tego przykładem jest przyciągający uwagę model Grom 7S. Jego rama wykonana jest w lekkiego aluminium. Do tego został wyposażony w 7 biegów i 28 calowe koła, co w mieście, ale i poza nim sprawdza się idealnie, nawet podczas pokonywania nierówności na drodze czy wjeżdżania na większą nierówność. Na pewno na uwagę zasługują mocne i czułe hamulce V-Brake Alhonga HJ-811AD7, które zapewniają pełną kontrolę nawet podczas zjazdu z górki.  Obręcze kół są dwukomorowe, co także jest zaletą. Do tego jeszcze na wyposażeniu znalazły się błotniki, które naprawdę dobrze chronią przed deszczem, błotem czy kałużami. Możecie też wybrać nieco tańszy rower Grom 3S, który posiada mniejsza ilość biegów, bo 3, ale taka ilość zupełnie się sprawdzi, jeżeli poruszacie się po płaskim terenie.