Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

R RAYMON

Marka R Raymon została założona w Niemczech w roku 2017. Nazwa pochodzi od imienia syna jednego z założycieli marki — Raymona. Litera R użyta przed główną nazwą to skrót od ang. słowa riders, co w tłumaczeniu oznacza jeźdźców.

Pomimo że R Raymon to stosunkowo młoda firma, zdążyła na stałe wpisać się w branżę rowerową. Oferuje szeroką gamę modeli, które wyróżniają się designem i wydajnością. Od roweru szosowego z włókna węglowego, przez popularne modele trekkingowe, aż po rower górski all mountain z pełnym zawieszeniem — marka obejmuje wszystkie grupy docelowe, grupy wiekowe oraz warianty użytkowania. Jej rowery zdobyły uznanie wielu miłośników jazdy na rowerze górskim, a marka stała się jednym z czołowych producentów rowerów górskich w Europie. Obecnie R Raymon jest marką, która oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie rowerów górskich.

Na uwagę zasługuje fakt, że marka R Raymon obecnie należy do grupy PIERER Mobility AG, w której znajdziemy też takie marki jak Husqvarna czy Felt.

rowery elektryczne od R Raymon

Od samego początku partnerem napędowym marki R Raymon jest Yamaha. Silniki tej marki są mocne, niezawodne i zorientowane na osiągi. Dlatego doskonale wpasowują się w poziom, jaki reprezentuje R Raymon. Gama eBike obejmuje wszystkie kategorie: eCity, eTrekking, eMTB (hardtail i fullsuspension), a także eKids.

Jednostki napędowe Yamaha PW-X2, PW-ST i PW-TE poprawiają wrażenia z jazdy rowerem R Raymon. Wyposażony w specjalną technologię czujników, system stale wykrywa zmiany warunków jazdy i zapewnia odpowiednie poziomy wsparcia – niezwykle szybko i z dużą czułością. Silnik Yamaha PW-CE, optymalnie dostosowany do jazdy w mieście i na trasie uzupełnia gamę jednostek napędowych stosowanych w rowerach R Raymon.

misja marki

Niezależnie od tego, czy jest to rower górski, trekkingowy, młodzieżowy czy dziecięcy – celem R Raymon jest zaszczepienie w ludziach entuzjazmu do rowerów. Dlatego R Raymon projektuje, opracowuje i produkuje rowery dla różnych grup docelowych. Od początkujących do profesjonalnych sportowców, od przejażdżek przez naturę lub burzliwy ruch miejski, po szybkie odcinki szosowe.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł