Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 44,00 zł - 255,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jazda na rowerze jest niewątpliwie świetną aktywnością. Jednak wielu rowerzystów często narzeka na niewygodę i ma trudności ze znalezieniem pozycji, które zapewni komfort. Na szczęście tak wcale nie musi być. Wystarczy tylko zdecydować się na nowe mostki rowerowe. Te z naszej oferty zachwycają ergonomią, ale i wysoką jakością, a przy tym mamy przyjemność zaoferować je w korzystnej cenie. 

Mostki rowerowe – Twój wybór ma znaczenie

Mostki rowerowe wydają się dosyć niepozornymi elementami, a jednak ich rola jest bardzo dużo. Przede wszystkim wpływają one na sterowność oraz odpowiednią postawę. Trzeba wiedzieć, że to właśnie od tej części zależy pozycja rowerzysty w czasie jazdy, dlatego też w ofercie naszego sklepu rowerzysta.pl dostępne są mostki rowerowe długie i krótkie i wybór w tym przypadku ma ogromne znaczenie. Im mostek jest dłuższy, tym cyklista przyjmuje bardziej aerodynamiczną pozycję, wszak dzięki temu może osiągnąć większą szybkość. Zatem takie rozwiązanie szczególnie sprawdzi się podczas jazdy na rowerze szosowym. Natomiast do rowerów górskich polecamy krótsze mostki rowerowe. Można także postawić na wariant najbardziej uniwersalny, czyli wybrać model regulowany. Dzięki temu każdy rowerzysta znajdzie najwygodniejszą dla siebie pozycje. Może ją dobierać pod kątem samej jazdy czy też nawierzchni, po której się porusza.

Montaż montażowi nierówny, czyli co warto wiedzieć o mostkach rowerowych?

Bardzo duże znaczenie ma także sam montaż, co oznacza, że to również bardzo ważne kryterium wyboru. Najbardziej uniwersalny i przy tym najczęściej stosowany jest mostek ahead. W tym przypadku dokonuje się montażu na rurze widelca. Można też zdecydować się na model wpuszczany. Montaż polega na wpuszczeniu go do rury widelca. Kolejnym rodzajem jest zintegrowany, co oznacza, że można go zamontować na dwa sposoby, czyli do widelca bądź kierownicy. Zatem wybór należy do Was, jednak niezależnie co wybierzecie, macie pewność, że kupując w naszym sklepie, zyskacie część najwyższej jakości, która jest trwała i niezawodna. 

Więcej
Mniej
0zł