Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 79,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

VEE RUBBER

od najlepszych surowców po najwyższej klasy produkty

Będąc jednym z największych krajów produkujących i eksportujących kauczuk naturalny, Tajlandia ma ogromny potencjał do wytwarzania gotowych produktów gumowych, zwłaszcza opon do wszystkich typów pojazdów.

Grupa Vee Rubber jest liderem w Tajlandii pod względem różnorodności produkowanych typów opon do pojazdów, od małych gokartów po duże samochody dostawcze. Są one starannie wykonane z wyselekcjonowanych surowców przy użyciu nowoczesnych technologii i procesów produkcyjnych.

Wszystkie produkty grupy są najwyższej możliwej jakości i dostarczane są głównie na eksport, ale także na rynki krajowe.

imponująca produkcja

Vee Rubber posiada trzy duże zakłady produkcyjne na obrzeżach Bangkoku. Jej łączna roczna produkcja przekracza 25 milionów opon. Dzięki ponad ćwierćwiecznemu doświadczeniu i zaangażowaniu w ciągły rozwój, Vee Rubber gwarantuje, że standard produkcji nie ma sobie równych, łącząc swoje umiejętności i technologię w celu produkcji opon najwyższej jakości.

Dzięki stałemu wzrostowi w ciągu ostatnich kilku dekad, Vee Rubber Group ugruntowała swoją pozycję jako odnoszącego sukcesy producenta i eksportera opon samochodowych, zaopatrując zarówno rynek OEM, jak i rynek części zamiennych.

Firma Vee Rubber została założona w 1977 roku jako producent opon i dętek rowerowych i motocyklowych przez dyrektora generalnego Vitorna Sukanjanaponga. Jego sprzedaż szybko rozprzestrzeniła się na całą Azję, Europę Zachodnią, USA, Kanadę, kraje Ameryki Łacińskiej i inne zakątki świata. Vee Rubber posiada ponad 10 oddziałów zlokalizowanych na całym świecie, zatrudniających obecnie ponad 4000 osób. Firma Vee Rubber zainwestowała również ponad 100 milionów dolarów amerykańskich na swoim rynku krajowym. Dowodem uznania dla wyjątkowych wyników firmy Vee Rubber są nagrody Premiera za eksport w latach 1995 i 1998. W poszczególnych segmentach rynku Grupa Vee Rubber jest obecnie znana na całym świecie. 

wysoka jakość produktów

Reputacja firmy Vee Rubber w zakresie produkcji i usług jest dobrze znana na wszystkich głównych rynkach, a firma otrzymała nagrody i certyfikaty od wielu agencji regulacyjnych, takich jak Departament Transportu Stanów Zjednoczonych (DOT), Tajski Instytut Standardów Przemysłowych (TISI) oraz Federacja Klubów Sportów Motorowych Tajlandii (FMSCT).

ciągły rozwój

Grupa jest mocno zaangażowana w ciągły rozwój wydajności i jakości produkcji. Tylko wybrane surowce, które spełniają lub przekraczają obszerne specyfikacje i są poddawane ścisłej kontroli, są wykorzystywane podczas produkcji w celu zapewnienia stałego standardu jakości. Procesy produkcyjne Vee Rubber osiągają certyfikat ISO 9000. Skład mieszanki, konstrukcja opony i wydajność bieżnika, a także zapewnienie jakości są ściśle nadzorowane przez zespół inżynierów z doświadczeniem zagranicznym i lokalnym, przy użyciu nowoczesnego sprzętu sterowanego komputerowo. Centrala Grupy jest dobrze zlokalizowana w dogodnej lokalizacji w Bangkoku, wyposażona w nowoczesne zaplecze informatyczne i telekomunikacyjne, z ukierunkowanymi zespołami nastawionymi na szybką i sprawną komunikację z klientami na całym świecie.

wydajność

Vee Rubber produkuje szeroką gamę produktów, zarówno opon, jak i dętek. Produkty dobrej jakości oraz ukierunkowany marketing zapewniają sprzedaż grupową w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż stale rośnie w ciągu ostatnich pięciu lat, uzyskując roczny przychód w wysokości około 75 milionów dolarów amerykańskich. Około dziewięćdziesiąt procent sprzedaży grupy jest eksportowane, podczas gdy pozostałe dziesięć procent jest dostarczane na rynek krajowy.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł