Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 127,00 zł - 599,00 zł

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

LAZER

W 1919 roku Henri Van Lerberghe wygrał Wyścig Dookoła Flandrii, jadąc samemu od startu do mety. Przed wjazdem na welodrom w Gandawie zatrzymał się jeszcze na kilka piw. Później na podium zachęcał ludzi, aby poszli do domu, ponieważ zyskał pół dnia przewagi nad peletonem.

W tym samym roku powstała firma Lazer, która podobnie jak Henri, prowadzi w swojej dziedzinie. Lazer wyprzedza konkurencję w branży w zakresie innowacji, konstrukcji, bezpieczeństwa i technologii.

Na początku działalności marki Lazer, kaski nie miały za wiele wspólnego ze współczesnymi — były to skórzane czepki używane przez mężczyzn jeżdżących na stalowych rowerach po brukowanych wiejskich drogach Belgii. Dalece odbiegały od współczesnych lekkich, regulowanych, przewiewnych i stylowych kasków. Pamiętając o swoim dziedzictwie, Lazer po dziś dzień tworzy wyrafinowane produkty. Produkty Lazer są efektem prawie 100 lat doświadczenia, pasji i poświęcenia. Firma nieustannie dąży do idealnego połączenia konstrukcji, wygody, bezpieczeństwa i technologii. Wszystkie produkty Lazer są projektowane w Belgii i dostępne są w ponad 50 krajach. Lazer oznacza pasję, doskonałe osiągi i radość z jazdy.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł