Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jazda na rowerze jest przyjemnością, jednak rower tak jak każdy inny sprzęt, może się psuć. Dlatego też w ofercie naszego sklepu dostępne są części. Dzięki nim wiele napraw będziesz mógł wykonać samodzielnie. Oczywiście wszystkie produkty są najwyższej jakości, a przy tym mamy przyjemność zaoferować je w bardzo korzystnych cenach – w końcu zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Naprawy małe i duże, czyli pokaż, że potrafisz i wybierz najlepsze części rowerowe

W naszej ofercie dostępne są części, zatem, zamiast korzystać z serwisów, możesz wiele części wymienić samodzielnie – dzięki temu  zaoszczędzisz.  Niewątpliwie bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego też, jeżeli zauważysz, że hamulce nie są już zbyt czułe, a do tego wydają dziwny dźwięk, to czas najwyższy pomyśleć o wymianie klocków hamulcowych. Życie potrafi zaskakiwać, choć nie zawsze tak, jak się tego oczekuje. Rowerzystów często zaskakuje zerwaniem łańcucha. Ale to nie problem, wystarczy tylko nowy oraz kilka podstawowych narzędzi, odrobina zręczności i gotowe. Oczywiście, gdy jesteście zapalonymi cyklistami, czy też miłośnikami krótkich wycieczek, to zwróćcie uwagę czy przypadkiem nie trzeba wymienić opon. W naszej ofercie znajdziecie części tylko od najlepszych producentów, a więc dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mieszkanek gumy, opony zapewniają długi przebieg, ale i dobre hamowanie, a przy tym radzą sobie na mokrych nawierzchniach, co wpływa również na bezpieczeństwo. Dostępne są także części takie jak dętki, amortyzatory, widelce czy nawet przerzutki.

Popraw wygodę jazdy, ale i estetykę jednośladu

Dla cyklisty ważny jest nie tylko stan techniczny roweru, ale także wygoda jazdy. Dlatego też, jeżeli narzekacie, że siodełko jest niezbyt komfortowe, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zmienić. W sklepie rowerzysta.pl dostępne są części takie jak siodełka, które łatwo można dopasować do płci, ale i rodzaju roweru. Są nie tylko ergonomiczne, ale też zapewniają maksymalny komfort jazdy. Nie bez znaczenia jest fakt, że poprawiają też estetykę jednośladu. Warto zainwestować też w kierownicę czy pedały, które także mogą uatrakcyjnić design, a przy tym poprawiają komfort jazdy.

Więcej
Mniej
0zł