Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 2 699,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 18 kg

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Rozmiar Koła

Rozmiar Koła

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Części rowerowe dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy

Jedną z najchętniej wybieranych aktywności fizycznych w Polsce, jest jazda na rowerze. To nie tylko doskonały sposób na codzienne treningi i utrzymanie dobrej formy, ale również ekologiczny środek transportu do szkoły lub pracy. Należy pamiętać jednak o tym, że czerpanie maksymalnej radości i korzyści z jazdy na rowerze, ma ścisły związek z jej bezpieczeństwem. Jednoślad musi być bowiem w pełni sprawny. Dlatego też konieczne jest jego regularne serwisowanie oraz wymiana zużytych części. Na szczęście, jakakolwiek awaria roweru nie oznacza wcale, że konieczny będzie zakup nowego jednośladu. Tego typu pojazd może pełnić swoją funkcję latami. Wystarczy bowiem wymienić zużyte części rowerowe, aby dalej czerpać radość z jazdy.

Żeby jednak móc w porę zdiagnozować ewentualne usterki i tym samym uniknąć poważniejszych awarii, które nierzadko związane są z wysokimi kosztami naprawy – zarówno przed, jak i po sezonie rowerowym, należy wybrać się ze swoim pojazdem na przegląd okresowy. Dzięki temu zyska się pewność, że jednoślad jest odpowiednio przygotowany do dłuższej lub krótszej trasy. Jeżeli zatem chcesz uniknąć konieczności kupowania nowego roweru, dbaj o niego na bieżąco, a my ułatwimy Ci to zadanie. W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są rozmaite części do roweru, w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu, nie wydając dużo, odświeżysz swój stary sprzęt. Sprawdź asortyment e-sklepu rowerzysta.pl i znajdź niedrogie części rowerowe dla siebie.

Jakie części do roweru zużywają się najczęściej?

To, co rowerzyści najczęściej wymieniają w swoich jednośladach, a przynajmniej powinni wymieniać, to opony. Stanowią one jedne z najistotniejszych części, a ich kondycja ma horrendalny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Przede wszystkim są odpowiedzialne za wydajne przenoszenie siły napędu na grunt i efektywne hamowanie. Na zakrętach, zapewniają ponadto właściwą przyczepność. Stare i zużyte opony tracą swoje właściwości, a tym samym zwiększa się ich podatność na przebicia. W związku z tym te części do rowerów należy wymieniać regularnie, a na pewno przed planowaną wyprawą.

Opony to jednak nie jedyne elementy jednośladu, które zużywają się najszybciej. Równie często zniszczeniu ulega boczna część bieżnika, która pracuje bardzo intensywnie podczas mocnego skrętu. Jeżeli te części rowerowe się zużyją, wówczas może dojść do niebezpiecznego ślizgu opony.

Inny element roweru, który także podatny jest na niszczenie, to łańcuch. Podczas pracy naturalnie się wyciąga, jednak kiedy stanie się to nadmierne, konieczna będzie wymiana. Sygnałem, że trzeba odwiedzić sklep z częściami rowerowymi, jest głośna praca napędu, a także przeskakiwanie łańcucha pomiędzy zębatkami. To znak, że element ten należy niezwłocznie wymienić, gdyż kontynuowanie jazdy może okazać się niebezpieczne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszelkie niezbędne części rowerowe, które pozwolą Ci utrzymać swój jednoślad w doskonałym stanie. Sprawdź nasz asortyment. Sklep z częściami do rowerów rowerzysta.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Sklep z częściami rowerowymi rowerzysta.pl

Jeżeli chcesz podarować swojemu jednośladowi nowe życie, koniecznie zadbaj o jego stan techniczny i wymień niezbędne elementy, które tego wymagają. Wszelkie części do roweru, jakich będziesz potrzebować, znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki dużej dostępności modeli wybierzesz wszystko co niezbędne, aby odrestaurować swój pojazd. W naszym asortymencie znajdują się elementy do tradycyjnych jednośladów, jak i części do rowerów elektrycznych. Dostępne na rowerzysta.pl akcesoria rowerowe to produkty znanych i cenionych marek. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania, dzięki czemu zyskujesz pewność, że zakupy w naszym sklepie to dobry krok. W asortymencie e-sklepu rowerzysta.pl znajdują się tanie części rowerowe o dobrym stosunku jakości do ceny. Możesz wybierać spośród wielu propozycji, co pozwoli Ci na znalezienie produktu odpowiadającego Twoim potrzebom i wymaganiom. Sprawdź, jakie części rowerowe prezentujemy. 

Więcej
Mniej
0zł