Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 58,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jazda na rowerze jest przyjemna bądź też powinna taka być. Źle ustawienie siodła może sprawić, że rowerzysta nie będzie czerpał takiej radości z wycieczki rowerowej. Na szczęście szybko i łatwo można rozwiązać ten problem, wszak w naszym sklepie dostępne są zaciski i obejmy rowerowe. Gwarantujemy, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających cyklistów. Czy można chcieć więcej? Oczywiście, gdyż wszystkie modele mają bardzo korzystną cenę. 

Małe, a jakże ważne, czyli o zaciskach i obejmach rowerowych zdań kilka

Kupując rower, wiele osób zwraca uwagę na estetykę oraz jakość podzespołów, ale niestety zapomina, że komfort jazdy także jest ważny, a złe ustawienie siodła może powodować bóle pleców, czy nóg, ale też sprawiać, że jazda zwyczajnie nie będzie komfortowa. Tak wcale być nie musi, gdyż wystarczy tylko zdecydować się na zaciski i obejmy rowerowe które, choć są niewielkich rozmiarów, są bardzo ważne. Dzięki nim macie możliwość maksymalnego wyregulowania siodełka i dopasowania go do swoich preferencji, ale to nie koniec, bo możecie je przede wszystkim zamontować we wsporniku, co  sprawi, że będzie trzymać się w jednej pozycji i nie ulegnie przemieszczeniu. 

Wybór ma znaczenie – postaw na jakość

W naszej ofercie znajdziecie tylko i wyłącznie najlepszej jakości produkty, które wyróżniają się precyzją wykonania oraz ergonomią. Oczywiście proponujemy zaciski i obejmy rowerowe różnych renomowanych producentów. Można wybrać choćby te wykonane z aluminium. Dzięki temu są trwałe i odporne na nacisk, ale też lekkie, zatem nie obciążą dodatkowo jednośladu. Warto też zwrócić uwagę na obejmy. Niezależnie co wybierzecie, macie pewność, że produkty, które zakupicie w naszym sklepie, sprawdzą się nawet w bardzo trudnym terenie, a także będą odpowiadać zarówno miłośnikom jazdy po mieście, jak i tej z nutą adrenaliny.

Więcej
Mniej
0zł