Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

  • 0 kg - 20 kg

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 32 490,00 zł

Kolor

Kolor

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Rozmiar

Rozmiar

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Dla kogo

Dla kogo

Ilość biegów

Ilość biegów

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

HUSQVARNA

Husqvarna, to marka założona w 1689 r. w Szwecji. Oferuje szeroki wybór produktów, od profesjonalnych maszyn po sprzęt dla wymagających użytkowników. Początkowo Husqvarna produkowała broń dla szwedzkiej armii, w tym najlepsze w owym czasie muszkiety. Wtedy to powstały podwaliny mechaniki precyzyjnej, dzięki której Husqvarna rozpoczęła produkcję jednych z najlepszych w swojej klasie produktów tj. broń myśliwską, rowery, motocykle, sprzęt kuchenny, maszyny do szycia oraz do pracy w lesie, parku i ogrodzie.

W obecnych czasach, marka Husqvarna najbardziej kojarzy się ze świetnej jakości pilarkami łańcuchowymi lub kosiarkami. Niewiele osób zapewne wie, że pod koniec XIX wieku Husqvarna zajmowała sie także produkcją rowerów. Podążając z duchem czasu, w 2017 roku Husqvarna zaczęła skupiać się na elektromobilności, ruszając z produkcją rowerów elektrycznych. Produkcja e-rowerów została przekazana firmie PEXPO GmbH z Schweinfurtu w Niemczech, do której należy brand Husqvarna Bicycles.

Husqvarna Bicycles wytycza nową ścieżkę projektowania w dziedzinie eMobility.

Rowery elektryczne pod znakiem Husqvarna przedstawiają się przez pryzmat pewnych i przemyślanych rozwiązań technologicznych. Doskonałość techniczna, zwłaszcza pod względem napędu, spotyka się z przejrzystym skandynawskim wzornictwem, rozpoznawalnym w całej Europie. Uwagę zawsze przykuwa kluczowy element każdego roweru elektrycznego: jednostka napędowa. Unikalny „Skeleton Interface” bezpiecznie podtrzymuje silnik, nie ukrywając go.

Pierwsze modele Husqvarny zaprezentowane w 2017 r. wydawały się produktami „z półki”, ale  szwedzka marka wymyśliła unikalny i niepowtarzalny język projektowania w 2018 roku, akcentując umiejscowienie silnika. Nowo opracowana platforma węglowa pozwoliła przenieść sprawy na jeszcze wyższy poziom.

Firma Husqvarna twierdzi, że znalazła sposób na sukces jeśli chodzi o wydajności na szlaku lub radości z jazdy. Twierdzi, że to kierowca i szlak dostarczają informacji, a rower odpowiada odpowiednią informacją zwrotną.

Jeśli ta informacja zwrotna wydaje się intuicyjna (tj. dokładnie taka, jak oczekiwano), automatycznie poczujesz, że masz kontrolę i pewność siebie. To uruchamia emocjonalną reakcję łańcuchową, na końcu której nie możesz się powstrzymać od uśmiechu.

Husqvarna kategoryzuje swoje e-rowery według trzech zastosowań: miejski (urban), terenowy (allroad) i terenowy (offroad). W ofercie Husqvarna znajdziesz rower elektryczny, który zaspokoi każdą Twoją potrzebę. Od miasta po szlaki i od gór po równiny. Widać, że marka koncentruje się głównie na kategorii rowerów stricte terenowych tj. Offroad.

Warto zwrócić uwagę na dwa modele z kolekcji 2022, oparte na karbonowych ramach.

Modele Light Cross (LC) i Mountain Cross (MC) to dwa nowe modele terenowe, oparte na zupełnie nowej ramie karbonowej. Husqvarna zaprojektowała LC jako wszechstronny rower eMTB do wycieczek i łatwych do umiarkowanych szlaków. Mountain Cross powinien być zdolny do nieco bardziej agresywnej jazdy w trudnym terenie. Najważniejszym elementem nowych eMTB firmy Husqvarna jest to, że oba opierają się na tej samej platformie z włókna węglowego, różnią się jedynie komponentami. 

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł