Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 229,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Nawet szczelne dętki co jakiś czas wymagają sprawdzenia ciśnienia. Dobrze napompowane koła to gwarancja doskonałej przyczepności, niskich oporów toczenia i komfortu jazdy. Dlatego też pompka rowerowa to niezbędne akcesorium dla każdego cyklisty. Rodzajów pompek jest wiele i chociaż wszystkie spełniają to samo zadanie, wybór może okazać się trudny.

Najpopularniejsze i najchętniej wybierane są ręczne pompki rowerowe. Swoją popularność zawdzięczają głównie kompaktowym wymiarom i niewielkiej masie. Klasyczne pompki rowerowe mieszczą się w każdym plecaku, a wiele z nich jest wyposażonych w specjalne uchwyty na ramę rowerową. Jednak istnieją także inne, równie warte uwagi modele pompek. Można do nich zaliczyć m.in. podłogowe pompki rowerowe. Ich gabaryty są znacznie większe, ale pozwalają bardzo szybko napełnić dętkę powietrzem.

Pompki rowerowe to stosunkowo proste urządzenia, ale współcześnie projektowane modele bardzo często posiadają warte uwagi innowacje. Można do nich zaliczyć m.in. nanometr, pozwalający uzyskać optymalne ciśnienie w dętce, wysuwany wężyk, który ułatwi pompowanie trudno dostępnych wentyli lub głowice dopasowane do różnych typów końcówek. Ciekawą alternatywą dla klasycznych modeli są pompki rowerowe na naboje CO2. Z ich pomocą dętkę można napełnić w kilka chwil, korzystając ze sprężonego dwutlenku węgla. Niektóre modele jednośladów potrzebują także kontroli ciśnienia w amortyzatorach – specjalne pompki rowerowe do amortyzatorów pozwolą wykonać diagnostykę i wyregulować ciśnienie szybko i bezpiecznie.

Więcej
Mniej
0zł