Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 048,00 zł - 2 899,00 zł

Kolor

Kolor

Dla kogo

Dla kogo

Ilość biegów

Ilość biegów

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

WOOM

woom – z pasji do rowerów i miłości do dzieci!

Woom to Christian Bezdeka, Marcus Ihlenfeld oraz ich zespół. Pasjonują ich rowery a dodatkowo uwielbiają sprawiać dzieciom radość. Wszystko zaczęło się od poszukiwania idealnego rowerka dla ich własnych dzieci. Chcieli poznać tajniki rowerowego świata i zacząć projektować rowery, które spełniałyby oczekiwania rodziców i marzenia dzieci.

projektowane z pasją

Pierwsze sześć lat Christian i Marcus poświęcili poznawaniu świata rowerków dziecięcych. Stale zdobywali wiedzę, eksperymentowali i optymalizowali swoje konstrukcje. W efekcie stworzyli sześć rowerów woom przeznaczonych dla dzieci w wieku od półtora do czternastu lat. Z rowerów tych są oni niezwykle dumni do dziś. W planach jest jeszcze wiele więcej.

zrozumieć dziecko

Zanim Christian i Marcus wymyślili woom ORIGINAL, rowery dziecięce były ciężkie, powolne i niezbyt ładne. To dlatego, że wielu producentów po prostu "kurczy" swoje modele dla dorosłych.

Zespół woom od początku wiedział i robił inaczej. Dzieci to nie są po prostu mali dorośli, tylko ludzie pełni ciekawości, którzy chcą się dowiedzieć, co potrafią i z czym sobie poradzą. Wypróbowują, jak działa ich świat. Dlatego zasługują na to, abyśmy traktowali je poważnie i pozwalali im uczyć się, poruszać się, odkrywać świat i grawitację. Efekt? Superlekkie, bezpiecznie zaprojektowane rowery woom, które są precyzyjnie dostosowane do potrzeb dzieci i dlatego są tak bezpieczne w obsłudze.

Ponieważ nawet dobre rzeczy można jeszcze poprawić, siódma generacja roweru woom ORIGINAL posiada kilka przemyślanych ulepszeń.

10 lat magicznych chwil

Gdy myślisz o woom, nie myślisz o od razu o magii. Bo niby dlaczego? W końcu woom jest znany ze swoich superlekkich rowerów, a nie z czarów. Jednak rowery woom zostały stworzone właśnie po to, aby zapewniać rodzinom magiczne chwile. Na przykład wtedy, gdy maluchy po raz pierwszy śmigają na dwóch kółkach bez pomocy taty. To magia! Gdy dzieciaki, zamiast siedzieć z komórką, pędzą z mamą na rowerze przez miasto czy las. To magia! Albo gdy wreszcie udało się namówić dorosłych, aby podnieść się z kanapy i razem pojechać na rowerach do lodziarni. Albo na skatepark. Albo na weekendowy wypad rowerem górskim. Magia do kwadratu! To właśnie dla takich chwil od ponad 10 lat marka woom daje z siebie wszystko - i dba o to, aby ich rowery były coraz bezpieczniejsze, piękniejsze i bardziej ekscytujące. 

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł