Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

ELITE

Elite to firma napędzana przez pasjonatów kolarstwa, która od czterech dekad dostarcza niezrównane i innowacyjne produkty społeczności kolarskiej.

Zespół Elite składa się z 60 osób, które posiadają rozległą wiedzę na temat świata kolarstwa, nie pozostawiając miejsca na improwizację w swoich przedsięwzięciach.

Wielu oddanych członków zespołu Elite jest związana z marką od ponad 20 lat, przyczyniając się do sukcesu firmy i zdobywając prestiżowe nagrody na najważniejszych wydarzeniach.

Siedziba firmy mieści się w skrupulatnie odrestaurowanym, zabytkowym budynku, który niegdyś przeznaczony był do przechowywania surowców i  produkcji wapna. Fornaci Serciari to klejnot architektury i dziedzictwa kulturowo-historycznego, z którego Elite jest niezmiernie dumna.

Elite stawia na lokalną produkcję, kierując się koncepcją, która odegrała kluczową rolę w osiągnięciach firmy. Partnerzy firmy pracują wyłącznie dla Elite, co pozwala skupić się przede wszystkim na marketingu i badaniach, pozostawiając produkcję w ich zdolnych rękach.

Od 1979 roku Elite specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji inteligentnych bidonów rowerowych i koszyków na bidony.

Obecnie, Elite oferuje także najnowocześniejsze, inteligentne trenażery, które powstały przy użyciu zaawansowanych technologii. Celem marki jest umożliwienie rowerzystom , niezależnie od tego, czy zdecydują się trenować w pomieszczeniu, czy wyruszyć na przygodę na świeżym powietrzu, aby wznieśli swoje kolarskie pościgi na nowe wyżyny.

Elite uzyskała akredytację ISO 9001 na każdym poziomie działalności. Potwierdza to niezachwiane zaangażowanie firmy w jakość we wszystkich aspektach swojej działalności.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł