Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Nerki i saszetki to uniwersalne akcesoria do przechowywania i transportowania drobnych przedmiotów. Znajdą one zastosowania w trakcie wędrówek, treningów biegowych czy podczas codziennego użytkowania. Nerki mogą okazać się też bardzo przydatne dla rowerzystów. Docenią je szczególnie ci, którzy cenią sobie minimalizm i lubią mieć przy sobie niezbędne drobiazgi.

Zalety stosowania nerek przez rowerzystów

Nerki pozwalają zabrać ze sobą niezbędne, drobne przedmioty bez zbędnego balastu i krępowania ruchów.

Zamiast przewozić drobne przedmioty w torbie przymocowanej do ramy roweru możemy użyć nerki. Takie rozwiązanie zapewni łatwy dostęp do danej rzeczy.

W razie zatrzymania roweru i chęci udania się np. na zakupy nie musimy odpinać torby od roweru. Nerka wraz z jej zawartością zostaje przy nas.

Niepodważalną zaletą nerek, a jednocześnie ich przewagą nad plecakami, jest to, że mając założoną nerkę wciąż mamy wolne plecy. Dzięki temu, nasze plecy nie pocą się tak bardzo w upalny dzień, jak ma to miejsce przy założonym plecaku.

Wszystkie nerki Camelbak posiadają elementy odblaskowe, które sprawiają, że rowerzysta będzie lepiej widoczny na drodze.

Wygoda użytkowania

Nerki posiadają regulowany pasek co sprawia, że możesz nosić je nie tylko w pasie, ale też przewieszone przez ramię.

Wyściełane siateczką panele miękko przylegają do ciała a jednocześnie umożliwiają swobodny przepływ powietrza. W związku z tym mamy pewne trzymanie się ciała i zapewnioną wentylację.

Mała, a jednak pojemna

Możesz się spotkać z różnymi pojemnościami nerek. Każda z nich będzie posiadała przynajmniej kilka wewnętrznych przegród aby prawidłowo rozmieścić przewożone przedmioty. Przykładowo nerka Camelbak Podium Flow Belt zmieści 2l akcesoriów, a załączony bidon zapewni dostęp do wody.

Standardowa nerka pomieści takie przedmioty jak portfel, klucze, zestaw podstawowych narzędzi, przekąskę w postaci batonika itp. Większe modele pozwolą zabrać ze sobą nawet zapasową dętkę i pompkę.

sposób na nawadnianie

Wiele modeli nerek, w tym produkty Camelbak, posiada na wyposażeniu bidon lub bukłak. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do wody lub innego napoju. W przypadku zastosowanego bukłaka pozwala nam na nawadnianie bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy. Jest to idealna opcja dla rowerzystów którzy preferują ten rodzaj nawadniania, ale nie chcą zabierać ze sobą całego plecaka. Camelbak Repack zapewnia dostęp do 1,5l wody i zapewnia dużo przestrzeni na dodatkowy bagaż lub akcesoria. Ten model nerki został wyposażony w innowacyjny, obniżony bukłak z możliwością kompresji. Posiada też magnetyczne zapięcie rurki bukłaka Magnetic Tube Trap. Z kolei Camelbak Podium Flow 4 zawiera w zestawie bidon Podium Dirt o pojemności 620ml.

Nerki to idealny produkt dla rowerzystów, którzy wybierają się na krótsze przejażdżki. Pozwolą zabrać podstawowe przedmioty a nawet bidon lub bukłak z wodą. Założone w pasie, dzięki obniżonemu środkowi ciężkości, zapewnią stabilizację a zarazem łatwy dostęp do zawartości. Stabilizacja i swoboda ruchów to wielka zaleta stosowania nerek. Dzięki temu rowerzysta może czuć się komfortowo pokonując ulubione trasy.

Więcej
Mniej
0zł