Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3 999,00 zł - 17 499,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 20 kg

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Moc silnika

Moc silnika

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rower elektryczny Romet

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w rower elektryczny Romet w różnych odmianach. Pojazdy polskiego producenta cieszą się z roku na rok coraz większym powodzeniem. Serdecznie zapraszamy zatem do sprawdzenia podstawowych informacji na temat rowerów elektrycznych Romet, a także do skorzystania z naszej oferty sprzedażowej.

Romet elektryczny — jak działa?

Romet elektryczny to pojazd, który działa dzięki połączeniu siły pedałowania, a także elektrycznego napędu. Rower tego typu wyposażony jest w akumulator. Silnik uruchamia się automatycznie w momencie, gdy zaczynasz pedałować. Sprytnie opracowany kontroler dodaje Ci tyle mocy, ile potrzebujesz. W związku z tym, wykorzystując elektryczny Romet, otrzymujesz większe wspomaganie, gdy pedałujesz szybciej i mniejsze, gdy pedałujesz wolniej. 

Rowery elektryczne Romet gwarantują Ci zatem, że możesz szybko przemieszczać się na przykład po mieście bez sporego wysiłku fizycznego. Rower elektryczny męski Romet bądź też wariant przeznaczony dla Pań doskonale wie również, kiedy wyłączyć silnik. Wystarczy bowiem, że naciśniesz dźwignię hamulca bądź też przestaniesz pedałować. 

Elementy, z których składa się Romet rower elektryczny to:

  • bateria,
  • silnik,
  • kontroler.

Bateria jest najistotniejszym źródłem napędu. Silnik jest bezobsługowy i praktycznie bezawaryjny. Kontroler natomiast odpowiada za sterowanie pracą maszyny, a także przesyłanie energii z baterii do silnika. 

Romet rowery elektryczne — na co zwrócić uwagę?

Wybierając Romet jednoślad elektryczny, powinieneś zwrócić uwagę na aspekty, takie jak między innymi:

  • pojemność akumulatora,
  • rodzaj hamulców,
  • dostosowanie do wzrostu oraz wagi użytkownika.

Pojemność akumulatora decyduje o tym, na jak długo wystarczy Ci naładowany rower Romet elektryczny. Im większa pojemność, tym dłuższy zasięg jazdy. Pamiętaj, że bardzo często oznacza to również większą wagę pojazdu.

Rodzaj hamulców także odgrywa istotną rolę, jeśli chodzi o Romet rowery elektryczne. Od rodzaju, a także jakości tych komponentów zależy Twoje bezpieczeństwo. Najlepszymi hamulcami jest oczywiście wariant tarczowy. Nie oznacza to jednak, że rowery elektryczne Romet wyposażone w inny ich rodzaj, nie będą hamować efektywnie.

Dostosowanie do wzrostu oraz wagi użytkownika oznacza, że Twój Romet elektryczny musi mieć odpowiednie gabaryty oraz geometrię ramy. Chodzi tutaj także o średnicę kół. W tym przypadku istotne jest na przykład, jak długie są nogi użytkownika lub użytkowniczki.

Przejrzyj zatem dostępne pojazdy pod kątem opisywanych aspektów. Odpowiednia decyzja zakupowa gwarantuje Ci, że jednoślad sygnowany logiem polskiego producenta będzie służył Ci z powodzeniem przez wiele lat.

Rowery elektryczne Romet — informacje o producencie

Rowery Romet elektryczne to pojazdy polskiego przedsiębiorstwa. Kontynuuje ono markę dawnych Zakładów Rowerowych „Romet”. Początki Arkus & Romet Group Sp. z o.o. sięgają 1991 roku. W tym również czasie Wiesław Grzyb, czyli przedsiębiorca związany z branżą rowerową założył spółkę cywilną Arkus S.C. Absolutne zaczątki Zakładów Rowerowych „Romet” sięgają natomiast aż do lat czterdziestych ubiegłego wieku. Przedsiębiorstwo w roku 2005 nabyło prawa do znaków towarowych Romet, Jubilat oraz Wigry. 

Romet rowery damskie elektryczne, a także rower elektryczny męski firmy Romet to rezultat coraz bardziej nowoczesnych technologii produkcji wykorzystywanych przez polskiego producenta. Śmiało można powiedzieć, że opisywana marka jest najbardziej renomowaną polską firmą z branży kolarskiej. Opinie, które pojawiają się na temat rowerów elektrycznych oraz tradycyjnych sygnowanych logiem Romet, zdają się tylko to potwierdzać.

Romet rower elektryczny — ceny

Rower elektryczny Romet zawsze jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Cena poszczególnych modeli jest jednak różna. Od czego zależy? Przede wszystkim od parametrów technicznych. Chodzi tutaj o aspekty, takie jak opisana wcześniej charakterystyka akumulatora, jakość komponentów oraz rozmiary pojazdu. Pamiętaj o tym, że bez względu na to, z jakiej półki cenowej chcesz kupić rower elektryczny Romet, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że w roku 2023 zdecydowanie warto na nas postawić.

Rower elektryczny Romet — dlaczego nasza oferta?

Dlaczego warto kupić u nas Romet elektryczny? Przede wszystkim nasze pojazdy charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. To znak rozpoznawczy marki Romet. Rowery damskie elektryczne, a także te przeznaczone dla mężczyzn są u nas dostępne w ogromnej liczbie wariantów. W związku z tym z pewnością dobierzesz idealne dla siebie rozwiązanie. Pamiętaj także o tym, że naszą ofertę cechuje atrakcyjny cennik. Spokojnie zatem zaopatrzysz się na przykład w Romet rower elektryczny damski lub męski i nie obciążysz mocno swojego budżetu. 

Kolejnym argumentem, który może przekonać Cię do naszej oferty, jest możliwość skorzystania z eksperckiego wsparcia naszych doradców. Pracownicy, których zatrudniamy, nie tylko podzielą się z Tobą cennymi informacjami dotyczącymi rowerów marki Romet, ale wskażą również najlepsze rozwiązania zakupowe. Serdecznie zapraszamy zatem zarówno do kontaktu z nami, jak i do składania zamówień na stronie internetowej rowerzysta.pl.

Więcej
Mniej
0zł