0zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jazda na rowerze jest świetną aktywnością, szczególnie jeżeli ma się dobry jednoślad. Dlatego też, jeżeli takiego szukasz, a przy tym zależy Ci na modnej estetyce, to koniecznie postaw na model Romet Turing, który dostępny jest w naszym sklepie Rowerzysta.pl w bardzo korzystnej cenie.

Rowery "skrojone" do potrzeb kobiet

Kobiety są wymagającymi rowerzystkami, wszak cenią estetykę jednośladu, dobre parametry techniczne, ale też wygodę. Trzeba przyznać, że rowery Romet damskie spełnią ich oczekiwania, gdyż są to rowery stylowe, wyposażone w wysokiej jakości podzespoły, a także zapewniają komfort jazdy. Ich linia projektowa jest subtelna, klasyczna, ale też bardzo elegancka, a dzięki różnorodnej kolorystyce ram każda kobieta, niezależnie od preferencji, znajdzie coś dla siebie. Warto też zwrócić uwagę na ergonomię siodełka, które jest świetnie wyprofilowane i dostosowane do damskiej anatomii. Szeroka kierownica zapewnia pewny chwyt i przy tym łatwiejszą kontrolę nad jednośladem. Oczywiście musimy też wspomnieć o bardzo dobrych podzespołach takich jak choćby mechanizm korbowy Cyclone CTL-3 38T 170 Mm, manetki Shimano Nexus SL-S41E 3 Speed, czy piasty Shimano Dynamo DHC3000-3N.

Bezpieczeństwo, amortyzacja i biegi

Rowery Romet Turing zostały wyposażone w mocne i niezawodne hamulce V-Brake Alhonga HJ-811AD7, które zapewniają kontrolę nad jednośladem nawet przy zjeździe z górki. Trzeba pamiętać, że te modele są świetnym środkiem transportu do pracy czy szkoły, ale i podczas wycieczek rowerowych. Rama wykonana jest z aluminium, więc jest lekka, ale też nieco sztywna, co zasadniczo nie wpływa na pogorszenie komfortu jazdy. Dodatkowo siodełko zamontowane jest na sprężynach, które gwarantują dobrą amortyzację, nawet na większych nierównościach czy podczas wjazdu na wyższy krawężnik. Do tego rowery w zależności od modelu zostały wyposażone w różną ilość biegów np. 3, 6 czy 7. Taka ilość jest jak najbardziej wystarczająca w "miejskiej dżungli". Nawet podczas pokonywania podjazdów jest optymalna.