Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4 399,00 zł - 23 999,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 20 kg

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Moc silnika

Moc silnika

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rowery miejskie elektryczne dedykowane są dla wszystkich osób, które cenią komfort jazdy. Jednocześnie sprawdzą się zarówno dla miłośników wycieczek miejskich, ale i osób starszych, które z powodów zdrowotnych nie mogą się przesilać. To także najlepszy wybór dla tych, którzy nie mają kondycji i są dopiero na początku drogi do jej wyrobienia.

Rowery miejskie elektryczne – niezwykle uniwersalne oraz maksymalnie funkcjonalne

W ofercie naszego sklepu rowerowego Rowerzysta.pl znajdziecie najwyższej jakości rowery elektryczne miejskie. Dzięki temu nawet dłuższe wycieczki po mieście czy dalsza droga do pracy nie będzie problemem i jednoślad zastąpi samochód, nawet jeżeli Wasza kondycja nie jest zbyt dobra. A to wszystko za sprawą silnika elektrycznego, w który został wyposażony każdy model. Zapewnia wspomaganie, co pozwala na łatwiejszą i mniej wyczerpującą jazdę. A gdy np. bateria się wyczerpie, to nadal możecie jeździć rowerem, przy czym napędzany będzie już tylko siłą mięśni. Trzeba więc przyznać, że to idealny wybór dla każdego i to niezależnie od wieku czy możliwości fizycznych. Oczywiście trzeba zauważyć, że takie rowery, choć posiadają silnik, mają także wszystkie zalety klasycznych rowerów miejskich. A więc posiadają błotniki czy ochronę na łańcuch, a także mocne hamulce czy nawet szersze, wyprofilowane siodełka, które zapewniają maksymalną wygodę. Jedynie ich waga jest większa, ale to nie stanowi dużego problemu.

Rowery miejskie elektryczne – dla zdrowia, dla oszczędności, dla ekologii

Wszystkie rowery miejskie elektryczne pozwalają sporo zaoszczędzić, jeżeli staną się Waszym głównym środkiem transportu. Trzeba wiedzieć, że koszt załadowania baterii wynosi około 60 groszy, a na jednym ładowaniu możecie przejechać nawet 120 km. Kolejną zaletą jest fakt, iż jazda na rowerze zmniejsza ryzyko wielu chorób, w tym otyłości, chorób serca, ale i bardzo dobrze wpływa na kondycję psychiczną. Nie bez znaczenia jest to, że jeżdżąc na rowerze, nie przyczyniacie się do zatruwania powietrza, a jak wiadomo, smog jest problemem niemal w całej Polsce. Ponadto na takich rowerach możecie jeździć nie tylko w terenach miejskich, ale i parkach czy dojeżdżać do pracy, a nawet uprawiać Viking biking, czyli jazdę po śniegu.

Więcej
Mniej
0zł