Rowerowy Pakiet Korzyści

ROWEROWY PAKIET KORZYSCI rowerzysta.pl
Pierwszy taki pakiet na rynku. Za 19,99zł otrzymujesz wszystkie 3 poniższe korzyści:

PAKIET OCHRONY ROWERU - oznakuj swój rower trwałą, wodoodporną etykietą, a następnie zarejestruj swój rower w bazie firmy Radarme (dawniej MySafety) podając numer ramy roweru, model roweru, numer naklejki bezpieczeństwa oraz swoje dane. W przypadku kradzieży roweru firma Radarme zgłosi sprawę na Policję oraz rozpocznie poszukiwania Twojego roweru na portalach internetowych oraz serwisach aukcyjnych. Poszukiwania będą trwały przez rok od dnia zgłoszenia. Pakiet ważny jest przez 9 miesięcy od dnia rejestracji roweru tzn. w ciągu 9 miesięcy konsultant przyjmie od Ciebie zgłoszenie kradzieży roweru.

ochrona.png

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA RAMĘ - bez problemu znajdziemy w Internecie wiele poradników tłumaczących jak wymienić lub naprawić uszkodzony element w rowerze. Sprawa komplikuje się, gdy uszkodzeniu ulega rama roweru. Możesz odczuć ulgę, gdy rower jest nadal na gwarancji. Gorzej, gdy uszkodzenie nastąpiło po zakończeniu okresu gwarancji. Z pomocą przychodzi Rowerowy Pakiet Korzyści. W ramach pakietu otrzymasz dożywotnią gwarancję na ramę aluminiową oraz stalową. 

100 DNI NA ZWROT - szukasz roweru na prezent, ale nie masz pewności czy wybrany model spełni wymagania osoby obdarowanej. Znajdujesz idealny egzemplarz, otrzymujesz ekstra rabat, ale impreza urodzinowa jest dopiero za miesiąc. Co zrobić w sytuacji, gdy 14 dni na zwrot dawno minęły? Wybierz Rowerowy Pakiet Korzyści, a otrzymasz dodatkowe 86 dni na zwrot roweru. I po problemie :)

Szczegóły Rowerowego Pakietu Korzyści znajdziesz w regulaminie promocji oraz zasadach zwrotu.
0zł