Rowerowy Pakiet Korzyści

RPK.png

Pierwszy taki pakiet na rynku. Za jedyne 9,90 zł otrzymujesz wszystkie 3 poniższe korzyści:

 

  • ZESTAW KLUCZY — otrzymujesz rower w kartonie i orientujesz się, że nie posiadasz odpowiednich kluczy do przykręcenia większości śrub? Nie każdy musi mieć przydomowy warsztat rowerowy, ale każdy powinien mieć podstawowy zestaw kluczy. Wybierając Rowerowy Pakiet Korzyści, otrzymasz od nas zestaw kluczy rowerowych oraz klucz do przykręcenia pedałów. Zestaw będzie przydatny również podczas wycieczek rowerowych. Jest lekki i poręczny — bez problemu zmieści się do kieszeni w koszulce rowerowej.

  • 7 LAT GWARANCJI NA RAMĘ — bez problemu znajdziemy w Internecie wiele poradników tłumaczących jak wymienić lub naprawić uszkodzony element w rowerze. Sprawa komplikuje się, gdy uszkodzeniu ulega rama roweru. Możesz odczuć ulgę, gdy rower jest nadal na gwarancji. Gorzej, gdy uszkodzenie nastąpiło po zakończeniu okresu gwarancji. Z pomocą przychodzi Rowerowy Pakiet Korzyści. W ramach pakietu gwarancja na ramę zostanie przedłużona do 7 lat.

  • 100 DNI NA ZWROT — szukasz roweru na prezent, ale nie masz pewności czy wybrany model spełni wymagania osoby obdarowanej. Znajdujesz idealny egzemplarz, otrzymujesz ekstra rabat, ale impreza urodzinowa jest dopiero za miesiąc. Co zrobić w sytuacji, gdy 14 dni na zwrot dawno minęły? Wybierz Rowerowy Pakiet Korzyści, a otrzymasz dodatkowe 86 dni na zwrot roweru. I po problemie :)
 
Szczegóły Rowerowego Pakietu Korzyści znajdziesz w regulaminie promocji oraz zasadach zwrotu.
0zł