Kask Uvex Finale light 2.0 - niebieski

  • Okazja
  • Raty odroczone
439,90 zł
Cena katalogowa 849,99 zł
Raty odroczone
Loading...
Darmowa dostawa

Rozmiar:

Zapytaj o produkt
439,90 zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia
Opis

Kask rowerowy uvex finale light 2.0

Doskonale widoczny i super bezpieczny kask uvex finale light 2.0 wyposażony w 40 zintegrowanych diod LED w kolorze niebieskim/czerwonym zapewnią maksymalną widoczność i bezpieczeństwo na ulicach miasta. System LED dopasowuje się do otoczenia zapalając i wyłączając lampy kasku automatycznie aż do 12 godzin. Dyskretna, wbudowana ładowalna bateria USB zasila światła.

Cechy produktu:

  • czujnik światła
  • zintegrowane paski LED
  • technologia double inmould
  • 2 rozmiary skorupy
  • 19 kanałów wentylacyjnych
  • system anatomic IAS
  • zapięcie monomatic
  • system FAS
  • regulowany daszek
  • siatka przeciw owadom
  • lampka LED
  • wyściółka typu vent
  • odblaskowe paski i logo
  • 40 automatycznie zintegrowanych diod LED
  • standard IP44 (wodoodporny)
  • 6-12 godzin pracy baterii
  • waga od 300 g
  • normy: EN 1078

Technologie:

  • Technologia inmould: Nierozdzielna skorupa wykonana z wewnętrznej warstwy EPS i zewnętrznej warstwy poliwęglanowej. EPS spieniany jest bezpośrednio w powłoce wykonanej z poliwęglanu. Wyróżnia się swoją lekkością i odpornością na uderzenia.
  • System wentylacji: Skuteczny system wentylacji, zapewniający optymalny przepływ powietrza. Przednie otwory wentylacyjne zasysają świeże powietrze, które odbiera ciepło i wilgoć z głowy, a następnie wydostaje się przez otwory zlokalizowane w tylnej części skorupy.
  • uvex anatomic IAS: Technologia ta korzysta z rozwiązania IAS 3D, zawierając dodatkowo przylegające, elastyczne skrzydełko umieszczone przy pokrętle regulacyjnym, które dopasowuje się do kształtu tyłu głowy.
  • uvex monomatic: Komfortowe zapięcie uvex monomatic o wielostopniowej budowie oraz anatomicznym kształcie można otwierać i zamykać jedną ręką, co za każdym razem zapewnia idealne dopasowanie paska podbródkowego.
  • System FAS: Paski Fast Adapting System można łatwo i na bieżąco dopasowywać do kształtu głowy każdego użytkownika.
  • Automatyczna dioda LED: Automatyczny czujnik światła ochrania poprzez intuicję. Brzmi logicznie i działa: ze zintegrowanym czujnikiem światła LED do w pełni automatycznego oświetlenia kasku o zmierzchu, w ciemności lub przy złej pogodzie. Zintegrowane taśmy LED są przymocowane do kasku.

Dostępne rozmiary:

  • 15 (obwód głowy 52-57 cm)
  • 17 (obwód głowy 56-61 cm)

Szczegóły produktu

Kod
A22783
ean13
4043197337425
0zł