FIZIK SIODŁO VENTO ARGO X3

  • Okazja
  • Nowość
539,00 zł
Cena katalogowa 665,00 zł
Raty
odroczone
Darmowa dostawa

Kolor:

czarny

Rozmiar:

Zapytaj o produkt
Chwilowo niedostępny
Opis

Argo X to wyczynowe siodło wyścigowe terenowe z krótkim noskiem, które poprawia stabilność i pozwala na bardziej agresywną pozycję do jazdy zarówno na rowerach XC, jak i szutrowych.

Oparta na platformie Vento Argo, nowa wersja X została zaprojektowana z myślą o różnorodnych funkcjach wyścigów terenowych. Dzięki krótkiemu noskowi i zaokrąglonym konturom siodło poprawia stabilność i wsparcie na technicznych trasach XC oraz pozwala na bardziej agresywną pozycję do jazdy na długich wyścigach szutrowych.

Argo X to niskoprofilowe siodło z przejściem od nosa do skrzydła, które pomaga zapewnić efektywne pedałowanie w każdej pozycji do jazdy. Szerszy nosek zapewnia większe wsparcie, pomagając rowerzystom utrzymać przyczepność podczas stromych podjazdów i działa jako optymalna podstawa do wytwarzania mocy bez utraty komfortu podczas pedałowania na spadkach. Siodełko staje się urządzeniem sterującym, gdy opuścisz sztycę na singletracku; jego zaokrąglone kontury umożliwiają płynny i szybki ruch nóg wokół siodełka, pomagając Ci utrzymać się na kursie.

Argo X ma ulepszone ergonomiczne wycięcie, zaprojektowane w celu zmniejszenia nacisku na wrażliwe obszary. Warstwa gumy na dole wycięcia pełni funkcję chlapacza, blokując niechciany brud i rozpryski z nieutwardzonych dróg.

Chociaż poszczególne dyscypliny mogą się różnić, zawodnicy przełajowi, przełajowi i szutrze stoją przed wieloma podobnymi wyzwaniami, w tym nierównym terenem, stromymi wzniesieniami i częstą koniecznością szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków. Argo X zaprojektowano tak, aby zapewniał poczucie gotowości do wyścigu we wszystkich trzech kategoriach zawodów, zapewniając większy komfort i zmniejszenie nacisku na wyboistych nawierzchniach, jednocześnie zapewniając wybuchową moc niezbędną do wyprzedzenia grupy.

Dane techniczne:

  • Długość: 265 mm
  • Szerokość: 140 mm / 150 mm
  • Waga: 231 g (140 mm) / 242 g (150 mm) 
  • Wysokość przy szerokości 75 mm: 43 mm
  • Długość od nosa do szerokości 75 mm: 120 mm
  • Szyna: 7x7 mm

Szczegóły produkty

Kod
A25273conf
ean13
6957312803277

Napisz opinię o produkcie: Kask rowerowy Abus Pedelec 1.1 - niebieski

0zł