Zestaw lampek rowerowych LEZYNE CONNECT SMART 1000XL / KTV PRO SMART DRIVE czarne

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Zobacz również
Opis

Najbardziej zaawansowana kombinacja przednich i tylnych świateł rowerowych, Connect Smart Pair wyposażonych w bezprzewodową technologię Smart Connect. Tę parę świateł można szybko zaprogramować i dostosować za pomocą towarzyszącej aplikacji LED Ally na telefon. Po zaprogramowaniu i sparowaniu przednie światło bezprzewodowo steruje tylnym światłem podczas przełączania jego trybów. 

PRZÓD:

Mocne, wielofunkcyjne przednie światło o mocy do 1000 lumenów. Connect Smart 1000XL ma lekką, ale wytrzymałą aluminiową obudowę obrabianą CNC ze zintegrowanymi żebrami chłodzącymi. Latarka ma 8 różnych trybów wyjściowych, od przyciągającego uwagę światła dziennego o mocy 1000 lumenów do 87-godzinnego trybu Femto, zapewniającego opcje dla każdego środowiska jazdy. To soczewka MOR (Maximum Optical Reflection) optymalizuje i równomiernie rozprasza światło. Wszechstronny pasek bezpiecznie mocuje się do różnych kształtów i rozmiarów kierownic.

TYŁ:

KTV Drive Pro Smart Rear to kompaktowa lampka rowerowa, zapewniająca do 75 lumenów i sześć trybów wyjściowych. Oferuje do 19,5 godziny maksymalnego czasu pracy, a także skoncentrowany na widoczności tryb Daytime Flash. Jego współformowana konstrukcja jest super lekka, trwała i posiada klasę wodoodporności IPX7. Latarka wykorzystuje naszą soczewkę szerokokątną, która zapewnia widoczność w zakresie 270°, a zintegrowany port  USB umożliwia wygodne ładowanie.

Szczegóły produkty

Kod
A24439
EAN13
4712806002695

Napisz opinię o produkcie: Zestaw lampek rowerowych LEZYNE CONNECT SMART 1000XL / KTV PRO SMART DRIVE czarne

0zł