Zamek ABUS 6000/90 Bordo red z uchwytem

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Zobacz również
Opis

STABILOŚĆ U-LOCKA POŁĄCZONA Z ELASTYCZNOŚCIĄ PĘTLI STALOWEJ


Zaufaj jakości klasyka: Składane zapięcie BORDO6000 oferuje dobrą ochronę przed kradzieżą i praktyczną obsługę.

Sześć składanych stalowych paneli połączonych specjalnymi nitami, złożone przypominają calówkę – oto składane zapięcie BORDO6000. Pomysł nie jest nowy, zapięcia serii BORDO™ firmy ABUS to prawdziwe klasyki, ale o niedoścignionej funkcjonalności. Wykonane ze specjalnie hartowanej stali panele i obudowa gwarantują wysoki opór przed kradzieżą, a technika składania zapięcia BORDO6000 zapewnia dużą elastyczność podczas używania. Wysokiej jakości wkładka bębenkowa ABUS Plus zapewnia wysoki stopień ochrony np. przed użyciem wytrychu. Miękka 2-składnikowa osłona chroni lakier roweru. Jakość „Made in Germany“ składanego zapięcia BORDO6000 została potwierdzona międzynarodowymi testami instytutów badawczych w Rosji, Danii i Wielkiej Brytanii.

 

ABUS Poziomy bezpieczeństwa i obszary zagrożeń

 

System poziomów bezpieczeństwa ABUS został ponownie prześledzony i poprawiony w celu zwiększenia przejrzystości i prostoty. Dzisiejszy system jest oparte w całości na poziomach bezpieczeństwa zamka.

Nowy system został zaprojektowany z myślą o konsumentach. Celem było przedstawienie grafiki prezentującej ocenę bezpieczeństwa, która w jasny i prosty sposób przedstawia cały system zróżnicowanych poziomów bezpieczeństwa.

Poziom bezpieczeństwa 10Zamki rowerowe z poziomem między 10-15 bezpieczeństwa zapewniają maksymalną ochronę i są przeznaczone do stosowania z wyższej klasy rowerami, na obszarach miejskich i do stosowania w obszarach wysokiego ryzyka kradzieży. Piętnastka zapewnia maksymalne bezpieczeństwo rowerów!

Szczegóły produkty

Abus Bordo 6000 to składane zapięcie, które bardzo dobrze zabezpieczy twój rower. Firma Abus rekomenduje ten model do jednośladów o wyższej wartości, pozostawianych bez opieki na dłuższy czas. Jest wygodne w użyciu, a dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz wytrzymałych materiałów, z jego sforsowaniem złodziej będzie miał naprawdę duży problem. W zestawie znajduje się plastikowe etui, które można przyczepić do ramy zamiast koszyka na bidon oraz zestaw dwóch kluczy.

Technologia:

Stalowe panele o grubości 5 mm z dwukomponentowym, miękkim wykończeniem, chroniącym lakier pojazdu
Plastikowa osłona zamka pasuje kolorystycznie do całości
Konstrukcja przegubów pozwala na wygodne i łatwe składanie
Panele, nity oraz korpus zamka są wykonane ze specjalnie hartowanej i wzmocnionej stali
Wysokiej klasy zamek zapewnia dobrą ochronę przed manipulacją
Dwa klucze są dostarczone w komplecie

Transport:
Łatwy transport dzięki praktycznemu etui
Łatwy montaż dzięki paskom na rzepy

Więcej
Mniej
Kod
a14019
EAN13
4003318729843

Napisz opinię o produkcie: Zamek ABUS Bordo 6000K/90

0zł