Strefa B2B

Strefa B2B zawiera ofertę przygotowaną dla klientów biznesowych.

Znajdziecie tu Państwo produkty, które pozwolą uzupełnić ofertę sklepu rowerowego lub stworzyć ją ''od zera''. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu hurtowni rowerowej zaowocowało nawiązaniem długotrwałych współpracy. Dobór asortymentu dokonywany jest zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem rynku. W rezultacie oferujemy produkty wielu renomowanych marek. Posiadamy również produkty własne: Azimut, Bikko. Dołącz do grona klientów biznesowych największej hurtowni rowerowej na Podlasiu!

Po zalogowaniu dostaniesz dostęp do naszej bazy produktów. Realizacja zamówień B2B finalizowana jest poprzez firmę kurierską DPD.Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę:

DOŚWIADCZENIE

ponad 30-lat w sprzedaży rowerów, akcesoriów i części rowerowych.

DORADZTWO

służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

INDYWIDUALNE PODJEŚCIE

każdy z klientów może liczyć na pomoc opiekuna handlowego.

BOGATA OFERTA

regularnie powiększana i aktualizowana oferta produktów dostępna w naszym panelu B2B przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.Masz pytanie? Chciałbyś złożyć zapytanie ofertowe?

Wyślij wiadomość bezpośrednio do opiekuna Klienta Biznesowego: w formularzu kontaktowym wybierz Strefa B2B Aby zalogować się / zarejestrować w naszym panelu B2B kliknij poniższy przyciskPrzejdź do strony

0zł