Rower elektryczny Merida eSpresso 300 EQ 28 2019

Zobacz również
Opis

Merida eSPRESSO to elektryczny rower trekkingowy niemieckiej marki Merida idealnych na asfalt i trasy o dobrej nawierzchni. Szerokie opony (42mm) z odblaskowym paskiem bocznym i ochroną antyprzebiciową, pozwalają szybko i bezpiecznie dojechać do celu. Wszystkie rowery elektryczne MERIDA i zastosowane w nich komponenty są poddawane specjalnym rygorystycznym testom z wykorzystaniem dużych sił i obciążeń, by zapewnić użytkownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dla rowerów z tej kategorii dopuszczalna waga roweru, rowerzysty i dodatkowego bagażu wynosi aż 140 kg.

Potrójnie cieniowana hydroformowana rama z aluminium Prolite 66. Osadzona na szybkich kołach 700c, które sprawdzą się podczas dojazdów do pracy i rekreacyjnych przejażdżek. Wyższy przód roweru i bardziej kompaktowa geometria zapewniają niezwykle komfortową pozycję do jazdy. W rowerze zastosowano wewnętrznie prowadzone przewody. Specjalny system blokuje je pod odpowiednim napięciem. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko schludny wygląd, ale też ochronę przez zabrudzeniem i wilgocią oraz cichą jazdę, bez żadnych niepokojących dźwięków. Rower został wyposazony w błotniki, oświetlenie, bagażnik i stopkę. Rower ma także zabezpieczenie antykradzieżowe: blokadę koła Abus.

Napęd elektryczny to sprawdzony w wielu rowerach silnik Shimano Steps E5000 o momencie obrotowym wynoszącym 40Nm zasilany baterią Shimano E8010 o pojemności 504 Wh (10,5Ah). Obsługa napędu odbywa się za pomocą dużego i czytelnego panelu sterowania Shimano SC-E6100. Panel posiada 4 opcje wyświetlania informacji:

  • Opcja 1: Przejrzysty, czytelny wyświetlacz z funkcjami wyświetlania prędkości, odległości, czasu jazdy, godziny, przełożenia, szacowanego zasięgu, poziomu naładowania akumulatora itp.
  • Opcja 2: Bezprzewodowe połączenie z urządzeniami marki Garmin i SIGMA
  • Opcja 3: Bezprzewodowe połączenie Bluetooth do aplikacji E-Tube Ride, dzięki czemu nie musisz nosić kolejnego urządzenia
  • Opcja 4: „Powrót do podstaw” – tylko przez złącze. Zielony lub czerwony wskaźnik LED pokazujący naładowanie akumulatora i tryb wspomagania

Szczegóły produkty

Kod
R21142conf
Więcej
Mniej

Opcje pakowania

delivery

XL pack

Rower wstępnie złożony
- Dostawa gratis / Czas realizacji + 1 dzień
Więcej

Opcja XLpack obejmuje regulację roweru oraz wysyłkę w wysokiej jakości kartonie o indywidualnie dobranej wielkości. Karton o grubszych ściankach, posiada wzmocnienia i wypełnienie, dzięki którym ryzyko uszkodzenia zawartości przesyłki znacząco maleje. Rower przed wysyłką jest regulowany, a do transportu rower ma odkręcone pedały oraz kierownicę ustawioną wzdłuż ramy. Ten standard wysyłki proponujemy osobom które posiadają podstawową wiedzę, która pozwoli na dokończenie montażu. Przed pierwszą jazdą rower wymaga jedynie przykręcenia pedałów oraz wyprostowania kierownicy. Przy zakupie roweru zalecamy dokupienie kluczy do montażu roweru, które znacząco ułatwią montaż roweru.

Mniej
delivery

Safety pack

Rower złożony
+ 299,90 zł / Czas realizacji + 1 dzień
Więcej

SAFETY pack to usługa premium, która obejmuje złożenie i pełną regulację roweru przed wysyłką oraz najbezpieczniejszą formę pakowania. Rower umieszczony na opatentowanej przez nas konstrukcji przytwierdzonej do platformy. Przed wysyłką rower jest w 100% regulowany i dokręcany, a następnie umieszczany na platformie i zabezpieczany folią. Kurier dostarcza rower gotowy do natychmiastowej eksploatacji po zdjęciu z platformy. Paleta jest własnością klienta i nie ma konieczności zwracania jej kurierowi. Ten standard wysyłki proponujemy wszystkim rowerzystom.

Mniej
delivery

Odbiór w salonie Białystok, Łomża

Odbiór w salonie Białystok, Łomża
- Dostawa gratis / Czas realizacji + 3 dni
Więcej

Usługa umożliwia odebranie zamówionego towaru w jednym z naszych salonów w Białymstoku lub w Łomży. Rower z opcją odbioru osobistego jest złożony i wyregulowany.

Mniej

Rowerowy Pakiet korzyści

Rowerowy pakiet korzyści
  • Pakiet Ochrony Roweru
  • Dożywotnia gwarancja na ramę
  • 100 dni na zwrot

*Szczegóły powyższych promocji w regulaminie i zasadach zwrotu towaru.

Dopasuj rozmiar ramy

Rozmiar ramy
Wzrost

Rozmiar ramy dla rowerów producenta: MERIDA

zdjecie

Napisz opinię o produkcie: Rower trekkingowy elektryczny Winora Tria 10 Wave - szary-czarny

Gwarancja

warranty

Wszystkie rowery są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancji, w związku z czym w przypadku jakiejkolwiek usterki prosimy o zgłoszenie jej do nas (kliknij), a nasz dział reklamacji po bezzwłocznym zapoznaniu się z problemem zaoferuje jedną z opcji rozwiązania problemu:
- zlecenie oraz zwrot kosztów naprawy w lokalnym serwisie
- odbiór roweru kurierem na nasz koszt i naprawa w naszym serwisie
- wysyłka nowego elementu na wymianę

0zł