Sklep rowerowy Łomża Sikorskiego

Rowerzysta.pl — sklep rowerowy Łomża ul. Sikorskiego 122

Salon rowerowy Rowerzysta.pl w Łomży to nasz najnowszy punkt zlokalizowany na terenie województwa podlaskiego. Znajduje się on przy ulicy Sikorskiego 122.

Jest to również kolejne miejsce, w którym Klienci sklepu internetowego mają możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów.

Sklep rowerowy Łomża — duży wybór rowerów w atrakcyjnych cenach

Ekspozycja sklepu obejmuje wiele różnych modeli rowerów, w tym takich marek jak Romet, Unibike, Merida i Kellys. Prezentowane są one z podziałem na odpowiednie kategorie.

Odnajdziesz tu zarówno podstawowe modele w bardzo przystępnych cenach, jak i zaawansowane, droższe modele. Całość uzupełniają rowery dla młodzieży i najmłodszych. Częste promocje i obniżki cenowe zachęcają do zakupu nawet tych mniej zdecydowanych.

Elektryczne rowery Łomża

Poszukujący roweru elektrycznego odnajdą w naszym łomżyńskim salonie interesujące modele. Wśród najpopularniejszych będą to rowery od Romet i Ecobike. W ofercie są też rowery ze wspomaganiem marki Haibike czy Panther.

Sklep rowerowy Łomża i duży wybór akcesoriów

Asortyment salonu Rowerzysta.pl w Łomży to także szerokie spektrum akcesoriów przydatnych lub niezbędnych w rowerze. Są to m.in. kaski, torby, koszyki i sakwy. Klienci spotkają się też z dużym wyborem oświetlenia, zabezpieczeń, bidonów i innych dodatków rowerowych. Wszystko to w przystępnych cenach i z możliwością montażu na miejscu.

Sklep rowerowy Łomża — zaangażowani pracownicy

Pracownicy salonu Rowerzysta.pl przeszli wszelkie niezbędne szkolenia. Posiadają oni dużą wiedzę z zakresu branży rowerowej, którą chętnie się podzielą. Dlatego odwiedzając sklep rowerowy Łomża, każdy może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc we właściwym wyborze roweru czy akcesoriów. Każdy klient będzie mógł przymierzyć się do roweru. Jest też możliwość jazdy próbnej na zewnątrz budynku.

Klienci salonu Rowerzysta.pl zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście pracowników.

Serwis rowerowy Łomża

Pomimo że sklep rowerzysta.pl w Łomży nie posiada pełnoprawnego statusu serwisu rowerowego, świadczy on usługi drobnych napraw i modyfikacji rowerów. Z całą pewnością zaangażowani pracownicy chętnie pomogą rozwiązać niejeden techniczny problem.

Naprawa rowerów Łomża? - zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu przy ul. Sikorskiego 122.

Przyjdź, obejrzyj, kup rowery i akcesoria renomowanych marek w atrakcyjnych cenach!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Zapraszamy!

Rowery Łomża - rowerzysta.pl

Dane sklepu

Łomża, ul. Sikorskiego 122
22 378 30 08
Pon - pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00

Kontakt ze sklepem

Dojazd

0zł