Salon rowerowy Sikorskiego

Salon rowerowy Rowerzysta.pl w Łomży to nasz nowy punkt na terenie województwa podlaskiego. Znajduje się on przy ulicy Sikorskiego 122.

Jest to również kolejny punkt, w którym Klienci sklepu internetowego mają możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów.

Ekspozycja sklepu obejmuje wiele różnych modeli rowerów, w tym takich marek jak Romet, Unibike, Merida, Kellys, Ghost. Prezentowane są one z podziałem na odpowiednie kategorie. Poszukujący roweru elektrycznego również odnajdą tu odpowiednie modele. Wśród najpopularniejszych będą rowery Ecobike i Haibike. Ofertę uzupełniają rowery dla młodzieży i najmłodszych.

Asortyment salonu Rowerzysta.pl to także szerokie spektrum akcesoriów przydatnych lub niezbędnych w rowerze. Są to m.in. kaski, torby, koszyki i sakwy. Klienci spotkają się tu też z dużym wyborem oświetlenia, zabezpieczeń, bidonów i innych dodatków rowerowych.

Pracownicy salonu Rowerzysta.pl przeszli wszelkie niezbędne szkolenia. Posiadają oni dużą wiedzę z zakresu branży rowerowej dlatego też chętnie doradzą i pomogą we właściwym wyborze roweru i akcesoriów. Każdy klient będzie mógł przymierzyć się do roweru. Jest też możliwość jazdy próbnej na zewnątrz budynku.

Klienci salonu Rowerzysta.pl mogą liczyć nie tylko na indywidualne podejście pracowników ale także na ciekawe promocje i korzystne rabaty.

Przyjdź, obejrzyj i kup rowery i akcesoria renomowanych marek w atrakcyjnych cenach!

Dane sklepu

Łomża, ul. Sikorskiego 122
223783008
Pon - pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00

Kontakt ze sklepem

Dojazd

0zł