0zł

Kask rowerowy Uvex Jakkyl Red

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Zobacz również

Opis

Kask rowerowy marki Uvex. Model ten charakteryzuje się dwiema cechami- z jeden strony zapewnia doskonałą wentylację z drugiej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dzięki gardzie. Całość modelu dopełniają najlepsze technologie oraz systemy marki Uvex- Double inmould, Monomatic oraz system FAS. Za sposób regulacji odpowiada jeden z najbardziej zaawansowanych systemów -  BOA.

Szczegóły produkty

- Technologia double inmould- w technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy.
W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja. Natomiast w technologii double inmould zachowane są wszystkie zalety technologii Inmould, jednak dzięki dodatkowej polikarbonowej osłonie, która pokryta jest dolna część kasku zwiększona zostaje żywotność kasku oraz ochrona przed jego uszkodzeniami.

- Spełniający normy EN 1078/ TUV GS/ CE

- System regulacji BOA 236 st full- ring- który umożliwia większą elastyczność i dopasowanie jego rozmiaru do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika  za
  pomocąpokrętła zapadkowego.

- System Monomatic- to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. Pasek wyposażony w przyjemną dla twarzy wyściółkę, która nie uciska szyi.

- System Fast adapting system pozwala ns  proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu kask leży mocno na głowie uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.

- 14 kanałów wentylacyjnych

- Ruchomy daszek

- Uchwyt trzymający gogle

- Wyjmowana wyściółka

- Waga od 440 g

Więcej
Mniej
Nazwa
Kask rowerowy Uvex Jakkyl Red
Kod
A19123conf
Producent
Uvex

Napisz swoją opinię

Kask rowerowy Uvex Jakkyl Red

Napisz swoją opinię