Kask rowerowy Lazer Chiru

  • Okazja
198,99 zł
Cena katalogowa 269,00 zł

Kolor:

Rozmiar:

Ostatnia sztuka
Zapytaj o produkt
198,99 zł
Loading...
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zobacz również
Opis

Rozwiązanie do jazdy terenowej.

Najwyższa klasa w świetnej cenie. Dopasowany kolorystycznie i w pełni zintegrowany daszek świetnie się prezentuje i chroni oczy oraz twarz przed promieniami słonecznymi. 15 otworów wentylacyjnych zapewnia chłodzenie wnętrza kasku podczas długich podjazdów na singletrackach. System mocowania TS+ z regulowanym koszem umożliwia precyzyjną i łatwą regulację kasku, aby uzyskać idealne dopasowanie za każdym razem.

Szczegóły produkty

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

System Lazer Turnfit® Plus - System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średniej klasy modelach kasków do jazdy szosowej, górskiej i rekreacyjnej oraz w kaskach dla dzieci.

Regulowany kosz - Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Większa ochrona - Obniżona tylna część kasków Lazer MTB zapewnia dodatkową osłonę i ochronę boków głowy oraz potylicy.

Kompatybilny z tylną lampką Lazer - Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest kompatybilny z akcesoryjną tylną lampką LED.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • MASA: 300 gram
  • LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 15
  • LED: kompatybilne z LED

ROZMIAR (obwód głowy):

  • S - 52-56 cm
  • M - 55-59 cm
  • L - 58-61 cm
Więcej
Mniej
Kod
A22838conf

Napisz opinię o produkcie: Kask rowerowy Uvex Air Wing CC - zielony

0zł