0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 599,00 zł

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jazdę na hulajnodze pokochały nie tylko dzieci, gdyż uwielbiają ją również dorośli. Nic w tym dziwnego, wszak mimo że na hulajnodze tradycyjnej napędzamy ją siłą własnych mięśni, to jednak możemy, zwłaszcza jadąc z górki osiągnąć spore prędkości. Warto wybierać hulajnogi tradycyjne dla dzieci, gdyż dzięki nim mogą doskonalić zmysł równowagi. W ofercie naszego sklepu Rowerzysta.pl znajdziesz modele, które dedykowane są dla amatorów i wyczynowców szalejących w skate parkach i mają wytrzymałość do 100 kg. Mogą na nich „hulać” osoby do 195 cm wzrostu!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hulajnogi tradycyjnej? 

Istotne znaczenie przy wyborze hulajnogi tradycyjnej ma jej waga. Możesz znaleźć modele, które są niezwykle lekkie i dzięki zastosowaniu odpowiedniego stopu aluminium są przy tym niezwykle wytrzymałe. Szerokość podestu ma duże znaczenie. W przypadku hulajnóg przeznaczonych do wykonywania ewolucji zalecana jest jak najszersza platforma. Również koła powinny być nieco większe i posiadać dobrej jakości łożyska. Na ten element trzeba zwrócić uwagę. Hulajnogi tradycyjne do ewolucji muszą mieć także nieco szerszą kierownicę. Waga ma istotne znaczenie o tyle, że można swój środek transportu przenosić w razie potrzeby, a hulajnogi tradycyjne dostępne w naszej ofercie ważą ok. 4 kg.      

Jakie są zalety korzystania z hulajnogi? Przekonaj się, że warto ją mieć! 

Przede wszystkim jazda na hulajnodze jest znacznie mniej urazowa niż jazda na rowerze. Podobnie jak jazda na jednośladzie pozwala wzmacniać mięśnie, zwłaszcza nóg, ale również brzucha i tułowia. Ponadto korzystając z takiego środka transportu można przemieszczać się 3 razy szybciej niż pieszo i spalać nawet 400 kcal w godzinę! Jazda na hulajnodze tradycyjnej poprawia krążenie i nie obciąża stawów, dlatego jest dobrą aktywnością dla osób w każdym wieku. Zatem nie warto się zastanawiać, tym bardziej że hulajnogi tradycyjne dostępne są w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach. Pozwól sobie na niebywałą frajdę i omijaj miejskie korki z dziecinną łatwością!

Więcej
Mniej